Hledá se druhý Zbyněk z Love Islandu! Na jaký den ve vile Sári nezapomene?

Martin dostal druhou šanci a vrátil se do vily Love Island. Další soutěžící ale musel z kola ven a tentokrát to byla Sári. Moderátorka Gábi Gašpárová přivítala v Beach Hutu oba dva. Martin prozradil, že se do vily vrací poznávat Luciu, Sári se svěřila, jaký typ muže chce najít po návratu do Česka.

Taková situace ještě v historii Love Islandu nenastala. Martin musel před pár dny vilu lásky opustit, ale diváci ho díky hlasování vrátili zpět. „Hodně jsem přemýšlel. Moje city a pocity jsou stejné, jako když jsem odcházel. Mrzelo mě, že jsme nemohli dostat šanci s Luciou,“ svěřil pár minut před návratem do vily v Beach Hutu.

„Čekali jsme, že bychom mohli dostat šanci poznávat se, protože na randíčku nám bylo dobře, i když ta situace byla malinko jiná. Nechtěl jsem nic začínat předtím, než si srovnám aktuální situaci, kterou jsem tehdy měl,“ vysvětluje Martin. Tehdy totiž tvořil pár se Sabi, ale po příchodu bombshell si uvědomil, že větší sympatie chová právě k Lucii.

FOTO:  TV Nova

​Jakmile se Martin vrátil do vily, nastal další recoupling, během kterého se spároval s Luciou. Sabi se během toho recouplingu spárovala s Davem. Nakonec se s ostrovany musela rozloučit Sári, která svůj odchod nese dobře a je s ním smířená.

Sabi to s Davem nevidí, chová city k Martinovi

„Mám dobrý pocit, že tam Sabi zůstala déle, protože si přála jít do Love Islandu víc než já. Bude mít teď příležitost i mně ukázat, že o to zabojuje,“ říká. Sabi se po odchodu sestry rozplakala v koupelně, protože ji opustila největší opora ve vile. Sári má o jejím vztahu s Davem pochybnosti.

FOTO:  TV Nova

​„Dave měl dnes své chvíle, kdy se nezachoval úplně správně k holkám ve vile. Ségra mi řekla, že to s Davem úplně nevidí. Podle mě má pořád city k Martinovi. Nebude to pro ni lehké, protože teď se bude dívat na pár Martin a Lucia. Pořád doufám, že přijde do vily další bombshell, do kterého by se ségra zakoukala,“ přeje si Sári.

Chci druhého Zbyňka

Usměvavá blondýnka na Love Islandu lásku nenašla, ale odnáší si krásné vzpomínky. Především na den, kdy se páry ve vile prohodily. „Nejlepší den byl, když jsme měli spojené nohy a mohla jsem prožít den se Zbyňkem,“ prozradila.

Sári má nyní jasnou představu o tom, jakého kluka si chce po návratu najít. „Uvědomila jsem si, že můj typ kluka je Zbyněk. S takovým klukem budu opravdu šťastná.“

Zbyněk ale zůstává na ostrově, a navíc je šťastný po boku tanečnice Sabiny. Bude si Sári hledat druhého Zbyňka? „Ne úplně stejného, ale podobného,“ usmívá se.

FOTO:  TV Nova

​Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Související videa

Gabriela Gašpárová
Gabriela Gašpárová

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady