Zpěvák Albert Černý na Love Islandu: Mysleli si, že jsem bombshell!

Jak jsme již dopředu avizovali, Love Island navštívil hvězdný host. Na Kanárské ostrovy dorazila kapela Lake Malawi v čele s frontmanem Albertem Černým. Toho si soutěžící spletli s novým bombshellem.

Kapela Lake Malawi potěšila ostrovany koncertem, který se odehrál přímo ve vile lásky. Srdíčka si užívala živou hudbu a romantiku pod širým nebem. Zároveň všichni společně oslavili vydání nové desky kapely Lake Malawi s názvem The Great Video Game Crush.

FOTO:  TV Nova

Love Island

​Čerstvý ženáč Albert Černý a jeho manželka, modelka Barbora Podzimková (nyní Černá), jsou velkými fanoušky reality show Love Island. Z návštěvy vily byl muzikant nadšený,„Byla tam fakt příjemná atmosféra, jako na nějakém táboře, ze kterého se vám nechce odjíždět,“ svěřil Albert pro nova.cz své dojmy.

Panika z nového bombshella

Pro ostrovany byla návštěva Alberta pořádným překvapením. Ještě dlouho nevěřili, že se nejedná o nového účastníka. „Nečekal jsem, že mě srdíčka budou pokládat za bombshella. Když jsme dohráli koncert, panovala tam lehce paranoidní atmosféra, že jsem narušitel. Dalo mi docela zabrat, než jsem je přesvědčil o opaku,“ říká Albert.

FOTO:  TV Nova

​Co dalšího Albert Černý prozradil?

Manželku tentokrát nechal doma, ale s úsměvem přiznává, že se ho po zprávách vyptávala na nové bombshells. Jak to mají doma s žárlením? „My na sebe moc nežárlíme a myslím, že pořád žijeme v takovém hezkém svatebním opojení,“ usmívá se Albert, pro kterého bylo velkým překvapením, jak moc atraktivní jsou ostrované naživo. „Holky ve vile byly ve skutečnosti ještě hezčí než v televizi. To jsem nečekal. A kluci vlastně taky,“ směje se Albert, který je ale stejně nejspokojenější s kráskou, která na něj čeká v Česku.

Zamilovaný muzikant

„Mám doma jednu z nejkrásnějších holek na světě, takže můžu s klidem říct, že se Báře žádná jiná bombshell nevyrovná,“ dodává zamilovaný muzikant.

FOTO:  TV Nova

​Chcete si také najít lásku a zažít reality show na vlastní kůži? Casting stále probíhá. Přihlaste se a možná právě vy budete zanedlouho součástí vily.

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady