Dave z Love Islandu hledá lásku několik let. Přinese svalnatý kominík Sáře štěstí?

Dave je novým účastníkem Love Islandu. Ještě předtím, než se mu otevřely brány vily, ho ve studiu Beach Hut vyzpovídala moderátorka Gabriela Gašpárová. Prozradil jí, jak to měl se vztahy v minulosti.

Dave měl opravdu velkolepý nástup do vily. Ihned po příchodu si musel u ohniště vybrat jednu z dívek, čímž poslal domů Radka. Ostrované se tak museli s jedním členem rozloučit a v tu samou chvíli dalšího vesele přivítat. Dave si nakonec vybral Sáru, o čemž po rozhovoru v Beach Hutu nebylo pochyb.

„Sára mě zaujala na první dobrou vzhledem a potom projevem, přijde mi, že je akční, a to se mi líbí,“ prozradil.

FOTO:  TV Nova

​Kominík Dave

Dave se živí jako kominík, říká o sobě, že je pro každou srandu a nedělá mu problém se začlenit. Je mírumilovný a tvrdí, že ho nejde jen tak naštvat. Dívku hledá už téměř čtyři roky a doufá, že spřízněnou duši najde právě na Love Islandu. Na čem ztroskotala jeho poslední láska?

„Měl jsem jen jeden vážný vztah, bylo to stereotypní, nebylo tolik společného času a zážitků. Nebyl jsem asi tak pozorný, jak jsem mohl být a plamen lásky vyhasl,“ vysvětluje Dave, který nehází vinu pouze na jednu stranu.

Přinese sympatický kominík do vily štěstí a skončí happy endem i jeho randění se Sárou? To se dozvíme už brzy.

Související videa

Gabriela Gašpárová
Gabriela Gašpárová

​Chcete si také najít lásku a zažít reality show na vlastní kůži? Casting stále probíhá. Přihlaste se a možná právě vy budete zanedlouho součástí vily.

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady