Sári a Sabi: Dechberoucí sestry jako bombshells v Love Island 2022

Sabi a Sári jsou sestry jako obrázek! Dynamické duo v sobě skrývá mnohem víc než jen ukázku dokonalých genů... Do vily Love Island 2022 dorazily spolu jako bombshells, nakonec však musely ostrov opustit...

Příběhy z ostrova lásky budeme prožívat každý všední den na Voyo! Obě blonďaté krásky jsou temperamentní, energické a do vily přinesly hned dvojnásobnou dávku sex appealu. Sári opustila Love Island ve 35. epizodě. Během recouplingu zůstala u ohniště se svou sestrou Sabi. Kartami v ten moment zamíchal Martin, který dostal druhou šanci, vrátil se do vily lásky a vybral si do páru Luciu. Konečný rozstřel zůstal na Davovi. Dave se musel rozhodnout, kterou ze sester si vybere a kterou svým rozhodnutím pošle domů. Nakonec se rozhodl pro Sabi a Sári se v ten moment musela s Love Islandem nadobro rozloučit. Sári dle vlastních slov nesla odchod lépe, než čekala. Bylo pro ni prioritou, aby ve vile zůstala sestra, která po nalezení lásky a účasti v Love Islandu toužila víc. Sabi pak vypadla spolu s Davem ve 39. epizodě poté, co diváci hlasovali, který z párů je nejméně kompatibilní.

Sári a Sabi | studentky | 20, 19 let | Nebovidy

FOTO:  TV Nova

Dvě sestry… a není to málo, Antone Pavloviči?

Dvě těla, jedna duše? U Sabi a Sári to není tak daleko od pravdy! Pokud jedné z nich položíš otázku, bez zábran začnou mluvit obě. Navzájem se přerušují a dokončují věty. To, že by si v milostném životě skákaly do zelí, ale podle nich nehrozí. Jako milující sestry z malého města jsou zvyklé se navzájem podporovat a radovat se ze štěstí té druhé.

FOTO:  TV Nova

Sára, Sabina & srdeční záležitosti

Sabi i Sári disponují krásou, která má možnost podmanit si svět. Doposud ale znaly jen hranice svého rodného městečka Nebovidy. Ve svých devatenácti a dvaceti letech se proto rozhodly roztáhnout křídla a doletět až do hnízdečka lásky jménem Love Island. Nečekej od nich manýry primadon ani městských slečinek. Koho si podmaní svou krásou a charismatem?

FOTO:  TV Nova

​Jak dopadnou osudy našich srdíček? Druhou sérii Love Island můžete sledovat na Voyo a také na TV Nova.

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady