• Pořady
  • Love Island
  • Z Ulice do Love Islandu: Jak se Vašek Matějovský dostal k herectví a moderování?

Z Ulice do Love Islandu: Jak se Vašek Matějovský dostal k herectví a moderování?

Herec a moderátor Vašek Matějovský se nejvíce proslavil působením v populárním seriálu Ulice. Nyní ho diváci mohou pravidelně slýchat v reality show Love Island, kde vtipně komentuje dění ve vile. Uvádí ale také pořad NFN Talks, ve kterém zpovídá nejvýznamnější osobnosti filmového světa v Česku. Jakou šťastnou shodou okolností se dostal k herectví?

Při sledování a popisování dění ve vile na ostrově lásky toho Vašek zřejmě od soutěžících už hodně odkoukal. Za jeho velkolepý příchod do Snídaně by se nemusela stydět ani kdejaká bombshell! Přestože jeho hlas slyší diváci reality show každý den, jen málokdo si ho pravděpodobně na první dobrou spojí s konkrétním obličejem.

Druhá série Love Islandu

Druhá série Love Islandu je podle něj úplně odlišná od té první. Soutěžící už totiž měli mnohem lepší představu o tom, do čeho jdou. „Účastníci jsou jiní, ale v tom je právě to kouzlo,“ shrnul to Vašek v rozhovoru. Dokonce prozradil, jak vznikají některé jeho hlášky. Skromně přiznal, že část kreditů by měla putovat také ke scenáristům, kteří píšou text k epizodě.

FOTO:  TV Nova

Výhra ve veřejném castingu

Vaškovi se splnilo něco, po čem touží mnoho lidí. Z neznámého třináctiletého chlapce se rázem stala slavná tvář. V roce 2009 se mu totiž podařilo vyhrát veřejný casting, který vyhlásila TV Nova a tvůrci Ulice. Od září následujícího roku se začal v seriálu pravidelně objevovat v roli Mikuláše Seidla. Byla to jeho úplně první role před kamerou a s herectvím neměl tehdy žádné zkušenosti.

FOTO:  TV Nova

Vzpomínání na Ulici

Jeho úplně první scéna v seriálu navíc probíhala za přítomnosti Johana Mádra a Ondřeje Havla, kteří v současnosti uvádí Snídani. Kluci se tedy znají už pěknou řádku let. Není proto divu, že celý rozhovor probíhal v uvolněném duchu. Došlo také na nostalgické vzpomínání na toto období. Reakce Vaška, který vidí své náctileté já v seriálu, je skutečně k nezaplacení. Musel se nejspíše cítit stejně, jako když začne maminka vytahovat před novou přítelkyní či přítelem vaše trapné fotky z dětství.

FOTO:  TV Nova

Zajímá vás, jak šlo Vaškovi komentování scén z MasterChefa? A jak to chodí v zákulisí Love Islandu? Více podrobností se dozvíte ve videu!

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady