Tamara: Půvabná učitelka jógy jako bombshell v Love Island 2022

Vilu navštívila krásná a věčně usměvavá Tamara. Na Love Islandu zářila až do 15. dílu, kdy oblíbenou reality show musela opustit. Nepodařilo se jí s Jakubem navázat tak silné pouto, aby kvůli ní odešel od Hanky. Při recouplingu si Jakub vybral znovu Hanku a Tamara musela z kola ven.

Příběhy z ostrova lásky budeme prožívat každý všední den na Voyo!

Tamara | 25 | Instruktorka jógy | Ústí nad Orlicí

Ve společnosti věčně usměvavé Tamary se budou chtít ohřát všichni, kteří potřebují zlepšit náladu, povzbudit, nebo se jen svěřit se svými problémy. Pro instruktorku jógy je pravidelný kontakt s lidmi denním chlebem. A ani konverzace s cizí partou pro ni nebude velké sousto. Vedle Tamary se budou pohodlně cítit jak ženy, tak mužská část posádky. Vnitřní i vnější krása se zkrátka líbí.

FOTO:  TV Nova

Taktika lásky

​Tamara má za sebou tři vážnější vztahy. Podle jejích vlastních slov ji spíše než svaly osloví osobnost a charisma. Jak ale Tamara postupuje, když se jí někdo zalíbí? Její taktika je stejně promyšlená jako zamotaná jógová pozice – ukázat muži zájem a pokud se chytí, nechat veškerou iniciativu na něm. Tak schválně, kdo oním šťastným asi bude?

​Jak dopadnou osudy našich srdíček? Druhou sérii Love Island můžete sledovat na Voyo a také na TV Nova.

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady