Radek: Charizmatický kliďas jako bombshell v Love Island 2022

Radek opustil show ve 25. epizodě, kdy do vily vstoupil nový bombshell Dave. Tomu se z dívek nejvíce zalíbila Sári. A jako nově příchozí člen měl možnost první volby. Radkovi proto nezbylo nic jiného, než si sbalit kufry a ostrov lásky nadobro opustit. I přes veškerou snahu bohužel na Love Islandu bližší vztah nenavázal. Randění s Denisou, Sárou i Sári nakonec vždy přešlo do takzvané friend zone.

Příběhy z ostrova lásky budeme prožívat každý všední den na Voyo!

Radek | 26 | Fitness trenér

Tichá voda břehy mele a Radek se svým klidným sebevědomím dokáže podemlít nejedno mužské ego. Je společenský, pohodový, při povídání se dívá přímo do očí a svému protějšku dokáže naslouchat. 

FOTO:  TV Nova

​PAN MISS SYMPATIE

Radek rozhodně není upejpavý slušňák, který bude vyčkávat v koutě. A nenechá v něm sedět ani svou Baby! Flirt mu zkrátka koluje v žilách, takže se můžeme dočkat toho, že si vědomě či nevědomky zalaškuje i s dívkou v páru.

FOTO:  Nova.cz

​Radek & srdeční záležitosti

Radek má za sebou dva vážnější vztahy, na dívky tak může působit dojmem vyzrálého muže, který se nebojí závazků. Naše srdíčka oslovil nejen svým klidným chováním, ale také schopností říct k tématu cokoliv – ať už to bylo něžné štěbetání ve vířivce, či chlapácké drbíky v altánku. 

Jak dopadnou osudy našich srdíček? Druhou sérii Love Island můžete sledovat na Voyo a také na TV Nova.

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady