Do vily vstoupila tropická Hermina! Love Island dnes kvůli bouři nabídne speciální díl

Natáčení reality show Love Island zkomplikovalo nepříznivé počasí. Kanárské ostrovy zasáhly silné deště a bouřky, které tamní obyvatelé nepamatují. Soutěžící i štáb museli opustit vilu a natáčení se pozastavilo. Diváci se v ale v pondělí mohou těšit na speciální epizodu s názvem Love Island Speciál.

Meteorologické předpovědi působily jako ty nejčernější scénáře a pohled na nebe nad Kanárskými ostrovy tomu odpovídal. Tým Love Islandu musel rychle jednat a z bezpečnostních důvodů pozastavit natáčení. Gran Canaria zasáhl opravdu silný déšť a vítr, kvůli kterým docházelo k výpadkům proudu a v některých místech i k sesuvu půdy. Z bezpečnostních důvodů museli soutěžící vilu v horách opustit a byli převezeni do provizorních domovů ve vnitrozemí. 

FOTO:  TV Nova

​​I přes nepřízeň počasí diváci o svou pravidelnou porci zábavy a lásky nepřijdou. Vzhledem k aktuální situaci vyjde v pondělí na Voyo v běžném vysílacím čase speciální díl Love Island Speciál. V něm uvidíme autentické reakce soutěžících, kteří museli kvůli bouřce hnízdečko lásky nečekaně opustit. Aktuálnímu dění bude věnována i nová epizoda show Beach Hut na nova.cz, která přinese podrobnosti ze zákulisí.

V galerii se podívejte na snímky z natáčení speciální dílu, který uvidíte 26. září na Voyo.

Galerie

​Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady