Love Island má nejmladší fanynku v Česku! S kým na něj kouká Leoš Mareš?

Populární moderátor Leoš Mareš objížděl celé léto Česko se svou show Staré Pecky. Nezapomíná ale ani na svou rodinu, se kterou tráví každou volnou chvíli.

Dokonce prozradil, jakým aktivitám se společně věnují. S manželkou Monikou a dcerou Alex se totiž dívají na Love Island!

25 let v rádiu

Jedno z největších moderátorských es v Česku působí ve stejném rádiu už pětadvacet let. Jeho ranní show, kterou uvádí s Patrikem Hezuckým, patří bezpochyby k těm nejposlouchanějším u nás. „Rádio je magické a jsem moc rád, že mu neodzvonilo,“ říká s nadšením v rozhovoru. Podle něj má toto médium zvláštní energii a nepřestává ho bavit rychlost, se kterou sděluje informace.

Velkolepá show

Když začal po pandemii vystupovat se svou velkolepou show, okamžitě si ji zamilovalo mnoho lidí. Někteří z nich dokonce prý chodí na koncert opakovaně, protože každý je v nějakém ohledu jedinečný. Úplně nejraději se Leoš vrací do Mikulova, kde vystoupí tento rok už podruhé. „Je to tam překrásné. Celá ta atmosféra toho kraje je taková, že to lidi milují,“ doplňuje s úsměvem.

Love Island pro všechny

Každou volnou chvíli se moderátor snaží věnovat také rodině. Momentálně ho velmi zaměstnává péče o jeho dceru Alex, která se narodila tento rok v březnu. Právě v tomto období obvykle dětí začínají poznávat svět a všechno kolem je velmi zajímá. Není proto divu, že když se chtěli její rodiče dívat na novou řadu Love Islandu, Alex se k nim připojila! A reality show plná barev a slunce ji podle jeho slov velmi zaujala. Vydržela prý sledovat celý díl, i když obvykle si televize její pozornost na tak dlouho nezíská. Vypadá to, že Love Island zaujme něčím zkrátka úplně každého.

Celé díly reality show Love Island najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady