Natálie: Mladá a krásná Miss jako bombshell na Love Island

Love Island II zná svou první bombshell! Jaký je její příběh a koho oslní svou nebývalou krásou? Seznamte se s úspěšnou Miss a modelkou Natálií!

Příběhy z ostrova lásky budeme prožívat každý všední den na Voyo!

Natálie | 22 | modelka | Karviná

Do vily spadla první bombshell! Kráska, která nenechá kámen na kameni ani muže v cizí náruči, si už brousí své krásné zuby na obyvatele s chromozómem Y. Kdo z ostrovanů jí však padne do oka?

FOTO:  TV Nova

Něžná kráska a status celebrity

Půvaby Natálie oceňuje laická i odborná veřejnost. Nejen proto se stala Miss International Czech Republic 2020 a v roce 2022 triumfovala i v mezinárodní soutěži Top Model of the World 2022. Díky svým úspěchům se Natálie zákonitě dostala i do hledáčku bulvárů. Ty ještě před začátkem soutěže hojně komentovaly její rozchod s Lukášem Vlačuhou, který si říká Laky Royal.

FOTO:  TV Nova

Natálie a srdeční záležitosti

I pře své mládí už Natálie zakusila nejednu tvrdou lekci. Těhotenství, během kterého s Laky Royalem čekala syna Nathaniela, přerušil v šestém měsíci samovolný potrat. Bolest ze ztráty miminka sice Natálie a její partner zvládli ustát, život je však přesto nakonec rozdělil. Natálie se s o devět let starším přítelem rozešla a nyní se pokusí najít nové štěstí na ostrově lásky. Zvládne i celebrita odhalit své nitro a prožít skutečnou lásku? Vše odhalí až vlny citů v následujících dnech.

​Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady