Hnízdečko lásky na Love Island 2022: Podívej se, jakými změnami prošla vila na Kanárech!

Soutěžící z Love Island už zamířili do hnízdečka lásky, které se stejně jako loňský rok tyčí na jednom z vrcholů ostrova Gran Canaria. Oproti minulému ročníku ale vila prošla značnou proměnou.

Projděte se s námi všemi místnostmi a odhalte, co nového za svými zdmi skrývá. Love Island II startuje už v pondělí 19. září na Voyo!

Ložnice plná barev i snů

Naše první kroky nemohou vést jinam než do ložnice! Ta prošla opravdu šťavnatou proměnou plnou pop-artu a barev. Kde jinde by se měly plnit divoké sny, když ne právě tady? 

FOTO:  TV Nova

​Kromě spaní bude čas i na krásu. Dívky i letos přivítá luxusní šatna, která jim nabídne zázemí pro garderóby i zkrášlování.

FOTO:  TV Nova

Společné a útulné prostory

Z ložnice v druhém patře se pojďme podívat do hlavní společenské místnosti. I ta dostala o poznání útulnější ráz plný barev, polštářků a útulných detailů.

FOTO:  TV Nova

Venkovní ráj

Z interiéru račte vstoupit na terasu. Kanárské ostrovy se po celý rok těší příjemnému podnebí, a tak je hřích netrávit volné chvíle venku! I proto zde najdete také plně vybavenou kuchyňku s výhledem na nekonečná sopečná pohoří.

FOTO:  TV Nova

​Kalorie, které do sebe srdíčka dostanou, mohou prakticky ihned vypotit v nedaleké venkovní posilovně. Její náruč se oproti loňsku pěkně zvětšila, a tak může přivítat každého, kdo touží po sbírce opálených buchtiček.

FOTO:  TV Nova

​Absolutním make-overem prošel také venkovní altánek! Ten se stal loni zásadním místem pro sbližování, ale byla v něm využita i nejedna příležitost pro strategické pikle. 

FOTO:  TV Nova

​Ať už se naše srdíčka rozhodnou rozvířit atmosféru, nebo si dopřát pořádný chill, vybrat si mohou hned z několika romantických zákoutí. A to od vířivky až po pohodlná lehátka.

FOTO:  TV Nova

Žhavý Hideaway

A když bude čas na trošku soukromí? Žhavou předělávkou prošla také místnost Hideaway, která vybraným srdíčkům dopřeje romantiku bez přítomnosti kamer. Řekněte sami, kdo by se nenechal zlákat září červeného neonu?

FOTO:  TV Nova

Chcete vidět více? Prohlédněte si vilu lásky také v naší galerii!

Galerie

​​Na dveře, za nimiž se skrývá svět plný slunce a lásky, zaklepeme už 19. září. A kde? No přece na našem milovaném Voyo! Připravte se, hru jménem láska rozehrajeme už v pondělí večer!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady