Kluci z Love Islandu: Kde jsou jejich pekáče buchet dnes?

Jak se dnes mají kluci z Love Islandu? Dozvíte se v našem článku!

Honza Petržel

Partnerský status: single

Počet sledujících: 45,3 tisíce

Legendární hláška: Aicha má toho Draka, Darka, Drejka?

FOTO:  Nova.cz

​​Honza Petržel je jedním z mála účastníků, kteří se do oblíbené reality show dostali díky šťastné náhodě. V Karlových Varech si jej totiž všimla jedna z producentek a pozvala jej na casting. Jindy nesmělý sládek zkusil své štěstí a na ostrov lásky se skutečně dostal!

V prvním párování se dal dohromady s Tess. Jenže poté, co mu ji přebral bombshell Nathan, se jeho pozornost stočila ke krásné Aiche. Přesněji řečeno, zamířily k ní nejdřív jeho rty. Během vášnivého polibku v rámci hry okamžitě přeskočila jiskra, která brzy přešla ve vášnivý plamen.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Krásný pár zprvu patřil mezi absolutní favority. Jenže rozdílnost povah se brzy začala projevovat. Energická Aicha potřebovala stále více pozornosti, kterou jí uzavřený Honza nedokázal dát. Napětí nakonec ukončil až odchod Aichy z vily. Honza začal dávat stále více pozornosti Mirce.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

I když si ostatní mysleli, že to dá Honza s Mirkou dohromady, opak byl pravdou. Honza se vrátil zpět do Chebu, kde se dál věnuje pivovarnické činnosti. Na jeho Instagramu můžeme vidět spokojený život, v němž se věnuje svému malému synkovi Ondráškovi, sportu, práci modela a někdy i sdílení spoluprací. Navzdory dvoumetrové přitažlivosti je ale Honza stále single. 

Petr Havránek

Partnerský status: zadaný

Počet sledujících: 153 tisíc

Legendární hláška: Trošičku tě jakoby začínám mít rád.

FOTO:  Nova.cz

​Romance, na jejichž začátku se ani jeden moc nemusí, mají něco do sebe. Stejně tomu bylo u Pítra, který po neúspěchu s Markétou nejevil žádnou ochotu o další sblížení s krásnou Gabi. Chtělo to jen romantické rande, společnou postel, nemít kam utéct…A láska jako trám byla rázem na světě! 

Pítrovo srdce je stejně velké jako jeho zásoba vtípků. Kromě Gabči měl proto čas i na budování bromance s parťákem Vildou. Ryzí přátelství vydá za milion!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Pítrovi se daří v lásce i v kariéře. A vztah mezi ním a Gabrielou stále jen kvete. 

​​Jako nerozlučná dvojka se spolu s Gabčou pustili také do vlastního merche a společně natočili také videoklip pro píseň Moniky Bagárové Karma.

Petr Gebauer

Partnerský status: ženatý

Počet sledujících: 25,6 tisíc

Legendární hláška: Chci se vrátit jako lepší člověk, než jaký sem přišel.

FOTO:  Nova.cz

​​Petr Gebauer se ve vile řídil písní Karla Gotta Zůstanu svůj. Jeho šarm ostatní dívky ve vile ale příliš nefeelovaly. Postupně přišel o Aichu, Mishalu a jako kdyby toho nebylo málo, jeho partnerka Simona mu doslova vyskočila z postele za fotbalistou Vaškem.

Petr Gé byl nakonec prvním mužem, který v recouplingu odešel z vily. V srdcích fanoušků ale zůstal až do dnešních dnů.

Petr po návratu z Love Island všechny překvapil. Do show se sice přihlásil, aby našel lásku a snahu mu v tomto ohledu nemohl nikdo upřít. Brzy ale fanoušci zjistili, že se Petr rozhodl vrátit ke své bývalé partnerce. A s ní se dokonce oženil. Důvod? Tak krásné oči prý nenajdete ani na Kanárech. A to si Aicha dávala i barevné čočky!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Petr Gebauer (@petrgebauer)

Petr se i po Love Islandu dál věnuje fotografování. Nechat se cvaknout od hvězdy z ostrova lásky tak můžete i vy!

Filip Chabreckova

Partnerský status: svobodný

Počet sledujících: 15,6 tisíc

Legendární hláška: Viníš mě za něco, co jsem ani neudělal.

FOTO:  Nova.cz

​Filip přišel do vily jako maskovaný hrdina a všichni se mohli jen ptát, kdo se schovává za maskou neznámého bombshella. Všichni až na Aichu, která na svém ex pozná vše od chůze až po ušní lalůčky. Oba spolu v minulosti prožili krátký románek a ve vile došlo i k ostřejší výměně názorů nad starými spory. Jenže stará láska přece jen zrezivěla. Filip místo Aichy pozval na rande zadanou Nikol, která mu však po rande dala košem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

I když si diváci dodnes pamatují Filipovy podivné grimasy, které na Nikol házel, ve vile si mladý fotbalista nakonec všechny získal. Po dlouhém pobytu ale nedokázal s nikým navázat vztah. A tak brzy po příchodu vilu opět opustil.

Filip sice pověsil profesionální kopačky na hřebík, dál se ale věnuje kultuře těla a zdravému životnímu stylu. Fitness nakonec ovlivnilo i jeho další kariéru. Jako mladý businessman se věnuje prodeji doplňků stravy na míru a osobním konzultacím pro ty, kdo chtějí zlepšit svou fyzickou kondici. 

Kromě slibné kariéry se věnuje také práci modela a instagramovým spolupracím.

Samuel Kručay

Partnerský status: svobodný

Počet sledujících: 54,7 tisíc

Legendární hláška: Pozor na ty ruky!

FOTO:  Nova.cz

​Když Samuel a jeho dvojče Daniel nakráčeli do vily i se svými úhlednými balíčky six packů, fanynky si mohly myslet, že vidí dvojitě. Brzy však pochopily, že dvojitá nálož svalů a šarmu je skutečná.

I když Daniel musel v párování brzy odejít z vily, Samuel v hnízdečku lásky zůstal a marně se pokoušel o ulovení Gabriely, která už měla oči jen pro Pítra. Gabi zřejmě představovala Samovu vysněnou dívku. Přehlížel fakt, že si náramně rozumí s kamarádskou Naomi. Ta se nedokázala vymanit z jeho friendzony a přes přání diváků se ve vile nedali dohromady.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Samuel Kručay (@samkrucay)

Nejzásadnější akcí, kterou tito dva společně podnikli, byl až společný odchod z vily. Sam a Naomi se nedostali do finále, jejich pobyt ale zásadně přispěl k pozitivní atmosféře ve vile.

Sam není jen hezká tvářička! I přes studijní pauzu na ostrově lásky dokázal úspěšně dostudovat na dánské univerzitě v Aalborgu a odnést si v pořadí už druhý diplom z oboru businessu a ekonomie.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Samuel Kručay (@samkrucay)

Naomi a Sam se po ukončení jeho studií viděli v ČR hned několikrát. Všichni fanoušci Love Islandu tajně doufali, že se dají opět dohromady. Naděje, které oba v divácích zažehli, ale brzy uhasly. Sam nyní postuje pouze vtipná videa se svým dvojčetem Danielem a zdá se, že mezi tyto dva se jen tak nějaká dívka nedostane. Vždy se o to ale můžete pokusit!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Samuel Kručay (@samkrucay)

Vilém Šír

Partnerský status: svobodný

Počet sledujících: 106 tisíc

Legendární hláška: Vy ženy rodíte děti, staráte se o domácnost a stejně žijete dál!

FOTO:  Nova.cz

Vilda přilétl na Love Island jako zrzavé tornádo a do spirály smíchu dostal kohokoliv, kdo se mu zrovna připletl do cesty. Není divu, že svou bránici chtěly ve vile polechtat i ženy v jeho okolí.

Jako první kouzlu českého Rona Weasleyho podlehla bombshell Simona a zdálo se, že si tito dva budou skutečně rozumět. Jenže to by se ve vile nesměla objevit také okouzlující Nikola, která na Kanáry přišla spolu s Mirkou. Nikol měla Vildu vyhlédnutého už od samého začátku a v okamžiku zvaném recoupling po něm okamžitě skočila.

Pokud jsme se s Vildou zasmáli, pak jsme se ve spojení s Nikol doslova trénovali břišní svaly. Vilda nám tehdy předvedl nejednu lekci tance, legendární hlemýždí nástup, ale také jeho SOA neboli plán společných aktivit.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Vilda a Nikol tvořili natolik výrazný pár, že se nakonec dostali až do finále Love Islandu a společně skončili na skvělém třetím místě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Vilda si po Love Islandu dál užíval se svou milovanou Nikol, jenže kola jménem realita začala brzy skřípat. Podle Viléma mohlo za rozchod hlavně jeho časté cestování do Bratislavy kvůli show Let’s Dance. Podle Nikol ale za rozchodem stál náhlý zájem dívek o zrzavého bouřliváka. To však Vilda razantně popřel.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vilda Šír (@vildasir)

I přes zjevný zájem se Vilda do vážnějšího vztahu nehrne. Naopak si užívá zábavy plnými doušky.

Nathan Dzaba

Partnerský status: svobodný

Počet sledujících: 7,6 tisíc

Legendární hláška: Už jsem se dlouho nelíbal, takže se těším. Bude to PER-FEKT-NÉ!

FOTO:  Nova.cz

​Nathan přišel do hnízdečka lásky jako historicky první bombshell. A převrátil vilu vzhůru nohama. Mezi dívkami mu ihned padla do oka krásná Tess. Nathan ji pro jistotu v párování přebral dlouhánovi Honzovi, který s ní tvořil pár jako první.

FOTO:  Nova.cz

​Pamatujete si hlasování diváků i nejkrásnější, nejžhavější a nejvíc energický pár? Většinu nominací tehdy nezávazně vyhráli Nathan a Tess. Obě srdíčka si u diváků získala velkou popularitu a hned se stala absolutními šampiony soutěže. Jenže důvěra v jejich vztah se ve vile začala pomalu hroutit a podkopala základy jinak silného vztahu. Spolu s tím začala klesat i popularita milovaného páru.

V zásadním recouplingu nakonec Tess opustila vilu a Nathan zůstal na vše sám. I když mu Honza sliboval, že mu do vily najde novou „kamarádku“, nedošlo na to. Nathan se nakonec nesblížil ani s novou Mirkou a stejně jako jeho tanečnice odkráčel z vily na svobodu. Svou milovanou ale nikdy nevyhledal. Zlomilo se v něm něco poté, co uviděl všechny odvysílané díly?

Na mrazivém Slovensku se Nathan příliš dlouho neohřál. Po Love Islandu hned nastoupil do show Survivor, aby nám ukázal, jak dobře je na tom jeho fyzická kondice. Neštěstí v lásce jej ale provázelo i ve hře. Kvůli covidu a následnému otřesu mozku nám ze svého fyzického arzenálu předvedl jen velmi málo. 

Nathan to přesto nevzdává. A už v září nastupuje do dalšího boje. V zápase se postaví proti soupeři Adamovi Raiterovi, jež mu paradoxně způsobil úraz hlavy. Nathan tvrdě trénuje pod dohledem svého „braška“ Gábora Borárose. Proto je jisté, že jeho kondice je na absolutním vrcholu. Zda to na truhláře Adama bude stačit, uvidíme už 17. září v Brně. 

Patrik Csesznok

Partnerský status: svobodný

Počet sledujících: 7,6 tisíc

Legendární hláška: Co mi na tobě vadí? Asi ta druhá brada.

FOTO:  Nova.cz

​Patrik se do vily nedostal přes speed dating ani hlasování diváků. Jeho kouzlo ale na fanoušky i tvůrce zapůsobilo natolik, že se po pár týdnech do hnízdečka lásky skutečně dostal. Tess Lojkásková, která si Patrika vysnila, ale už z vily vypadla. 

Patrik z nevysvětlitelného důvodu začal lézt na nervy Mirce. A jistou míru averze vůči němu vyjadřoval i miláček Pítr. To, zda za jeho neoblíbeností stála jeho upřímnost, nebo spontánnost, už se zřejmě nedozvíme.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Farmář / model nedokázal zaset semínko pochybností v žádném vztahu a zdá se, že u něj ani dnes neklíčí žádný vztah. Patrik se i nadále věnuje skromnému životu a hospodaření. Na sítích nedávno sdílel video z divoké dovolené s krásnou kamarádkou po boku. To, zda z přátelství vznikne něco více, budeme nadále sledovat!

Václav Vašíček

Partnerský status: zadaný

Počet sledujících: 7,8 tisíc

Legendární hláška: Můžu být ten motýlek, co si sedne na tu kytičku?

FOTO:  Nova.cz

​I z fotbalisty se může stát něžný motýlek! Vašek se do vily dostal na základě výběru holek. A jako pilná včelička začal hned kroužit kolem Simony, která byla v nespokojeném vztahu s Petrem Gé. Jejich vzájemná přitažlivost ale vyhasla stejně rychle, jako vzplanula. Oba se proto rozhodli zapomenout na volání přírody a následovat své srdce. Simona za Vildou a Vašek za Mishalou. Ani jednomu však romance nevyšla a oba museli opustit vilu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Václav nyní pokračuje ve své kariéře fotbalisty za SK Sigma Olomouc a v mezičase si užívá svůj instagramový sen, který má moc naštvat každého, kdo  se zde zjeví. Po boku své nynější přítelkyně projíždí exotické pláže, evropská města i horská letoviska. Zdá se, že mu ke štěstí nic nechybí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vaclav Vasicek (@v.v.16)

Martin Kulhánek

Partnerský status: zasnoubený

Počet sledujících: 106 tisíc

Legendární hláška: Mně už tečou nervy a za chvíli mi to přeteče!

FOTO:  Nova.cz

Martin a Laura dnes tvoří doslova ikonický pár. Na začátku mu ale jako první padla do oka tmavovlasá Markéta. Jenže tu si pro sebe nakonec vzal Pítr a Martinovi nezbylo, než se spárovat s Mishalou. Nesourodému páru to nevydrželo dlouho. Už po pár dnech Martin začal pokukovat po blonďaté Lauře a brzy už oba cvrlikali jako hrdličky na bidýlku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Společně pak prožili několik nezapomenutelných randíček, začali plánovat společnou budoucnost, stěhování i seznámení s rodiči. To po návštěvě rodin ve vile přišlo dřív, než oba čekali.

Svářeči a fotbalistovi se po Love Islandu doslova obrátil svět vzhůru nohama. Nejenže konečně našel svou vyvolenou, ale dokonce si ji odvezl i do rodného Oseku, kde společně trávili každou volnou chvilku. Kromě řady spoluprací na Instagramu společně natočili videoklip k písni Barbory Prešově Snáď. Když společně zveřejnili fotku ve svatebních šatech, které si pro videoklip oblékli, mezi fanoušky se strhlo doslova svatební šílenství.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený LAURA CHREBETOVÁ (@chrebetova)

To ale mělo teprve přijít. Při romantickém výletě do Milána Martin požádal Lauru o ruku a ta okamžitě řekla ano. 

Nálož lásky, smíchu i slz připluje zpět na Voyo 19. září! Připravte se na zvýšený tep a nezapomeňte – součástí vily můžete být nejen prostřednictvím obrazovek. Využijte své šance a přihlaste se na casting, který stále probíhá!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady