Zorka Hejdová moderátorkou Love Islandu! Šla by sama do podobné reality show?

V pondělí 19. září se na Voyo vrátí Love Island, žhavá reality show plná zábavy, slunce a romantiky. Novou průvodkyní života ve vile bude Zorka Hejdová, kterou diváci televize Nova znají díky moderování Snídaně s Novou a třetí řady Česko Slovenské SuperStar. Více v prvním rozhovoru, který poskytla portálu nova.cz

Populární reality show Love Island převeze na Kanárské ostrovy skupinu mladých lidí z České republiky a Slovenska. Ti si budou užívat slunce, moře, plnit úkoly, ale taky pod dohledem diváků hledat lásku svého života. 

Co máte na Love Islandu ráda?

První díl jsem si pustila čistě ze zvědavosti, ale brzy se stala pravidelnou divačkou. S manželem jsme oba měli Voyo i staženou aplikaci a sledovali každý díl. Dobře jsem se bavila a zároveň to pro mě byla sonda do mezilidských vztahů. Moc mě bavilo sledovat, jak se jednotlivé vztahy rozvijí. A opět jsem se utvrdila v tom, že první dojem většinou není správný. Páry, které jsem v začátku tipovala na vítězství a velkou lásku, spolu nakonec vůbec nefungovaly.

Jste zkušenou moderátorkou. Může vás Love Island něčím překvapit?

Stoprocentně. Reality show beru jako velkou výzvu a sama jsem zvědavá, jak do tohoto formátu zapadnu. Mám k Love Islandu přirozený respekt, ale těším se.

FOTO:  soukromý archiv Zorky Hejdové

Přihlásila byste se sama do podobného pořadu?

Kdyby mi bylo o několik let méně, byla bych single a nepracovala bych ve veřejné sféře, tak si to možná i dokážu představit. Pro mladé lidi, kteří nemají partnera, je to super. Prodlouží si léto. Užijí si dva měsíce v krásném prostředí a třeba to klapne a zamilují se, tak proč to nezkusit?

Léto si prodloužíte i vy, na Kanárské ostrovy se přesunete společně s rodinou. Jak reagovali na stěhování?

Konzultovala jsem to s manželem, protože jeho názor byl pro mě klíčový. Míra mě podporuje ve všem, co dělám a řekl mi, že bych do toho určitě měla jít a že to zvládneme! Navíc jsme si vždy chtěli zkusit, jaké je to bydlet u moře. Má práci, kterou si lze zařídit tak, aby ji mohl dělat částečně i z dálky, byť na některé akce a natáčení se bude muset do Čech vracet. Jsem ráda, že mám vedle sebe partnera, který je mi oporou. Bez jeho pomoci bych takovou nabídku s rok a čtvrt starým synem přijmout nemohla, ale on jako táta funguje báječně.

FOTO:  soukromý archiv Zorky Hejdové

Na co se těšíte úplně nejvíc?

Na začátky! Na první vstup do vily a seznámení s jejími novými obyvateli. To bude vzrušující nejen pro soutěžící, ale i pro mě.

Co byste popřála a možná i poradila soutěžícím?

Ze svých zkušeností bych jim poradila, ať nedají na předsudky a první dojem. I jako divačka jsem se přesvědčila, jak se člověk může zmýlit. Ať hodnotí své protějšky s rozvahou a nedělají závěry předtím, než je stihnou poznat. A ať si to maximálně užijí!

Reality show Love Island sledujte od 19. září na Voyo.

Související videa

Zorka Hejdová
Zorka Hejdová

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady