Když jsi speechless, ale feeluješ to. Jaké jsou nejoblíbenější hlášky z Love Islandu?

Love Island není jen o zábavě. Z hlediska jazykové výbavy nás v loňské sérii dokázal i mnoho věcí naučit. V aplikaci Love Island jsme se proto zeptali fanoušků, jaká hláška se jim do paměti vypálila stejně jako ostré kanárské slunce. A výsledek? Přinášíme vám TOP hlášky z první série Love Island Česko a Slovensko!

„Ty ses líbal s mojí holkou!“ - „Já vím, doufám, že je to v pohodě.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Na první pohled se Petr Gé jevil jako magnet na ženy. Po bližším seznámení ale na Aichu začal působit spíš z té odpudivé strany. Stačila jediná žhavá pusa v soutěži a Petr už začínal tušit, že mu pohledný Honza nakonec Aichu přebere.

„Ať ji bude dělat kdokoliv, chci, aby byla šťastná!“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Na konci vážného vztahu je třeba udělat tečku, přizvat si kamarády a vše jim vysvětlit. Petr Gé proto všechny ujistil, že si Aichy, kterou ještě před pár dny neznal, velice váží a chce, aby byla šťastná. Co myslel slovním spojením „ať ji bude dělat kdokoliv“, to je i po roce záhadou...

„Já to nefeelujem prostě!“

Za to, že od jistého momentu Češi a Slováci nic necítili, nemohl covid, ale Aicha. Příslušníci obou národů místo pocitů najednou vše feelovali. Legendární hláška, kterou Aicha odpálkovala Petra Gé, se stala trendem na TikToku, dostala svůj vlastní merch a navždy změnila slovník českých a slovenských diváků. Aichinu pověstnou slovenglish zkrátka nenechali jen na friendship úrovni.

@momafilinova Ja to nefeelujem proste ? #fyp #foryou #slovensko #česko #markiza #loveisland #škola #brigada ♬ původní zvuk - Televízia Markíza

„Rozchod s Markétou pravděpodobně skončí mou násilnou smrtí.“

S Markétou to ve vile nefeeloval ani Pítr. Když bylo stále jasnější, že jí nakonec zlomí srdce, začal se oprávněně obávat i o svá nalomená žebra. S přebornicí v boxu si zkrátka není radno zahrávat.

„Můžu být ten motýlek, co si sedne na tu kytičku?“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Fyzické přitažlivosti zkrátka neporučíš. Po rozchodu s Aichou musel dát Petr Gé sbohem i nové dívce Simoně. Ta neodolala nově příchozímu fotbalistovi Vaškovi a večer si odskočila pod jeho peřinu. Petrovy nevěřícné oči tehdy oslnily i kamery s nočním viděním a bylo jasné, že je se vztahem amen.

„V životě je důležité říkat ne! Jdeme na párty? Proč ne!“

Na Kanárských ostrovech slunce zářilo se stejnou intenzitou, s jakou Vilda pronášel své vtípky. Jeho přítelkyně proto neměly nouzi o životní moudra, rady a dobře mířené vtípky.

„Mamka mi zakázala se tady bít!“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Vztah Gabi a Pítra prošel nejedním testem. Mezi dvě hrdličky se snažila vklínit i nově příchozí Mirka, která si i přes značné námitky chtěla vybrat Pítra. Od pěstního souboje nakonec Mirku zachránil Gabčin slib mamince.

„Aicha má toho Draka, Darka, Drejka?“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Dark, Drak i Drejk. Ti všichni zamotali Honzovi hlavu. Co na tom, že se jedná o jednoho člověka. Se zapamatováním jména známého zpěváka měl Honza problémy až do konce soutěže. Že by i to byla příčina rozchodu našich dvou srdíček?

„Nikdo mi nebude kradnuť chlapa. Period.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

A přece ho ukradla. Period. Mirka si v párování nakonec vybrala Honzu a Aiche ze silných řečí zbyl jen jediný komentář. Som speechless.

„Do konce Love Islandu si nevyberu žádnou jinou holku.“

„Proč nejsi víc jako Martin?“ Odpovídaly fanynky Love Islandu na dotaz svých partnerů, proč se raději společně nedívají na fotbal. Ve chvíli, kdy Martin poklekl před Laurou na koleno, si získal nejen srdce své vyvolené, ale i tisíce diváků, kteří jim nakonec poslali vítězné hlasy.

„Slintavost, velikost rtů, všechno jsem si vypočítal a vyšly mi tyto výsledky.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Jak byste zhodnotili dokonalý polibek? Sam má jasná a propracovaná kritéria. Vzhledem k tomu, že soutěž o nejlepší polibek nakonec vyhrála Gabi, je otázkou, jakou míru slintavosti ve hře projevila. Zřejmě se budeme muset zeptat Pítra!

„Mirka tady má vztah s jogurtem.“

A víte s jakým? No přece s lesním ovocem! Mirce se na Love Islandu skutečně nepodařilo najít lásku. Její vztah s acidofilními výrobky se však na ostrově lásky ještě více prohloubil a na španělském mlékárenském průmyslu zanechal pozitivní stopu.

„Zpráva Gájs!“ a „Rebrik.“

Poslední z hlášek patřila rozhodně k vašim nejoblíbenějším. A není se čemu divit! Entuziasmus, s jakým naši ostrované přijímali zprávy, předčí i moment, kdy vám konečně odepíše váš crash. Když si pak Nathan místo hashtagu dosadil slovo „REBRIK“, povýšil příchozí zprávy na zcela novou úroveň. #RebrikGenialni 

Love Island Česko a Slovensko II připluje na Voyo i televizní obrazovky už tento podzim. Zkuste své štěstí i vy a přihlaste se na casting, který stále probíhá. Láska, přátelství, smích, slunce i pohádková výhra možná čekají jen na vás!

Celou předchozí řadu si můžete připomenout na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady