Love Island bude mít novou moderátorku! Kdo vystřídá Nikol Moravcovou?

Druhá řada oblíbené reality show Love Island se blíží. Letos se mohou diváci těšit nejen na nové soutěžící, ale také na novou průvodkyni pořadem. Jak na Love Island vzpomíná moderátorka loňské řady Nikol Moravcová?

„Tenhle projekt byl pro mě srdcovou záležitostí v mnoha směrech. Tím, že se jednalo o premiérovou show, vlastně nikdo pořádně nevěděl, do čeho jdeme. Nové vztahy se navazovaly nejen ve vile před kamerou, ale i v zákulisí, kde bylo více než sto členů štábu a já si mezi nimi našla spoustu nových přátel, se kterými jsme v kontaktu dodnes,“ prozradila Nova.cz moderátorka a influencerka.

Přestože se do Španělska nepodívá v rámci pracovních povinností, o návštěvu milovaných Kanárských ostrovů nepřijde. A na prázdný diář si taktéž nemůže stěžovat. Moje soukromí je dost propletené s mojí prací. Malá (dcera Violet – pozn.) začíná chodit pravidelně do školky, a taky na podzim chystáme jeden produkčně velmi náročný projekt, o kterém zatím nemůžu mluvit. Můžu jen prozradit, že se bude týkat toho, co mě už dlouhodobě živí – a to jsou sociální média. A jak už bývá zvykem – i letos budeme podzim a jaro trávit na Kanárech,“ říká s úsměvem.

​Cílem Love Islandu je najít lásku. Nikol Moravcová ji před lety našla skrz internetovou seznamku. Je v dnešní době obtížné seznámit se? „Je to určitě generační záležitost, kdy se lidé spíš potkají v digitálu než v reálu a nevidím na tom nic špatného. Rozšiřují se jim díky tomu okruhy. Třeba naše rodiče by dřív ani nenapadlo najít si někoho ze zahraničí, a dnes je to běžné. Zároveň chápu i moje vrstevnice, které nechtějí vysedávat na baru a čekat, až je někdo osloví. Love Island je specifický v tom, že sdružuje podobné typy lidí s podobným záměrem. A my diváci se můžeme skrze ně ztotožňovat s určitým druhem chování ve vztazích. Řekla bych, že tahle show může být pro mladé lidi i dost poučná,“ míní blondýnka.

FOTO:  TV Nova

​Díky sociálním sítím a osudu našla i ona svou spřízněnou duši. Dnes je šťastně vdanou paní a maminkou. Jaké jsou podle ní ingredience spokojeného vztahu? „Oboustranné kompromisy a dobrá tchyně,“ dodává s úsměvem Nikol Moravcová.

Kdo bude moderovat letošní Love Island? Dozvíte se již brzy!

Casting na Love Island pokračuje. Pokud hledáte lásku a chcete si prodloužit prázdniny dvěma měsíci u moře, přihlášku naleznete na Nova.cz/casting.

Všechny díly loňské řady zamilované show najdete na Voyo.

Související videa

Nikol Moravcová
Nikol Moravcová

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady