Laura si pořídila byt, Tess pěkně chlupatého přítele: Co dnes dělají ženy z Love Island Česko a Slovensko?

Připlout na Love Island je nezapomenutelná událost a zážitek na celý život. Ani soutěžící, kteří si z ostrova lásky neodvezli svou drahou polovičku, neodjeli s prázdnou.

Jak našim kráskám změnila život účast v této reality show? Podívejte se na náš přehled jejich úspěchů, lásek i plánů do budoucna!

Tess Lojkásková

Počet sledujících: 66,9 tisíc

Partnerský status: single

Legendární hláška: „Někteří lidi nevěří, že Tessin tým zvítězí!“

FOTO:  Nova.cz

Tess a její působení v soutěži: 

Tess patřila už od začátku k nejoblíbenějším obyvatelkám vily lásky. S Nathanem měli slušně našlápnuto do finále a vypadalo to, že si společně dojdou pro lásku i vítězství. Vše se ale začalo bortit ve chvíli, kdy Vilda a Pítr opakovaně zpochybňovali věrohodnost Tessiných citů. Tato nejistota nakonec zviklala i samotné diváky a popularita Tess začala pomalu klesat.​

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

To nakonec znamenalo i její pád v soutěži. Tess s Nathanem se kvůli divákům dostali do ohrožení. Když se pak měli ostrované rozhodnout, s kým se chtějí rozloučit, vybrali právě tanečnici z Prahy. Sladká láska měla hořký konec. Tess a Nathan nikdy neutvořili pár a Nathan se do dnešních dnů odmítá s Tess spojit.

Tess po Love Islandu:

Tess aktuálně zůstává single, ale přesto triumfuje na plné čáře. Dál se profesionálně věnuje tanci. V květnu byla součástí taneční crew pro dvojkoncert Leoše Mareše v O2 aréně. Kromě kariéry se postarala také o svůj intelektuální rozvoj – úspěšně dokončila studium v oboru Psychologie v managementu na NEWTON University, kde svého času studovala i Gabriela Gašparová.

Kromě řady instagramových spoluprací, které Tess uzavřela se značkami jako L’Oreál či E-obuv, se naše ostrovní kráska může pochlubit také novým přítelem... Co na tom, že čtyřnohým? Roztomilé štěňátko československého vlčáka jistě bude mít oči jen pro ni a kdo ví, možná na procházce potká i svého pana dokonalého. „Slečno, máte krásné štěňátko, můžu si vás pohladit? Tahle věta nemusí nikdy vyjít vniveč!

Mirka Pikolová

​Počet sledujících: 142 tisíc

Partnerský status: zadaná

Legendární hláška: „Fakt přišli! Jsou tady, živí a stojí!“

FOTO:  Nova.cz

​Mirka a její působení v soutěži:

Mirka přišla do vily spolu s Nikolou Treterovou a jako správná sexbomba nenechala ve vile kámen na kameni. Po příchodu sice avizovala, že si za partnera vybere Pítra (i přes jeho hlasité námitky), k překvapení všech ale nakonec Aiche v párování přebrala Honzu. I když Mirka vystřídala mnoho kandidátů na post partnera, romance se nedočkala u žádného z nich. Pokusy o sblížení s Honzou, Nathanem, Danielem, Patrikem ani Chabrem zkrátka nepadly na úrodnou půdu. Přesto se Mirka dostala až před brány finále a v soutěži skončila spolu s Honzou celkově čtvrtá.

​Mirka po Love Islandu:

Stejně jako Tess je i Mirka výborná tanečnice a milovnice fitness. Její pohyby jste si mohli ověřit nejen na dvojkoncertě Leoše Mareše, ale také v Let’s Dance slovenské televize Markýza nebo v pořadu Tvoje tvář má známý hlas po boku Ivy Kubelkové.

​​Že je Mirka skutečná kočka se vším všudy si všimli také v časopise Playboy. Právě pro ten Mirka letos v létě nafotila sérii žhavých fotek a poprvé v životě se ocitla na jeho obálce. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mirka Pikolová (@mirka.pikolova)

Černovlasá gazela nenašla lásku na ostrově, ale ve svalnaté náruči Robina Kludského, který je manažerem i synovcem Michala Davida. Podle společných fotek to vypadá, že jim vztah jen kvete!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mirka Pikolová (@mirka.pikolova)

Mishala Orth

Počet sledujících: 88,1 tisíc

Partnerský status: single

Legendární hláška: „Jestli se nějaké holce povede mi přebrat chlapa, tak to znamená, že to není chlap pro mě.“

FOTO:  Nova.cz

Mishala a její působení v soutěži:

Mishala si ve vile nedokázala najít lásku, srdce diváků si ale získala na plné čáře. V rozepřích si nebrala servítky, twerkovala jako královna a s Vildou se neváhala pustit do jakékoliv lumpárny. Ani jeden ale nedokázali překročit zónu přátelství, a tak se Mishala musela chtě nechtě spárovat se Slovákem Tomášem. A ozaj fajnovo to nedopadlo. Diváci tomuto spojení nefandili a v recouplingu museli oba zvednout kotvy.

​Mishala se i nadále věnuje profesionálně hudbě. I když si s Tess ve vile zrovna nesedly, dokázaly překonat vzájemné rozdíly a společně s Markétou natočily klip k Love Island songu. 

​​Mishala po Love Islandu:

Mishala s hudbou nelení. V létě jste ji mohli vidět na festivalu v Ostravě po boku Sergeie Barracudy, jako porotkyně hodnotila výkony v rapové soutěži THE MAG W/RAP a momentálně chystá i nový single. Navzdory umění twerkingu je ale Mishala stále single. Pánové, tomu říkáme šance!

Markéta Chytilová

Počet sledujících: 40,7 tisíc

Partnerský status: single

Legendární hláška: „Přišla jsem se sem proslavit. Nečekala jsem, že se zamiluju.“

FOTO:  Nova.cz

Markéta a její působení v soutěži: 

Markéta patřila mezi první pětici žen, které vstoupily do vily Love Island. Krásná studentka práv ihned padla do oka Pítrovi, jenže city vůči vášnivé Markétě brzy vychladly a po uši zamilované modelce zůstaly jen oči pro pláč. Jako první opustila soutěž poté, co ji Pítr v párování vyměnil za Gabrielu. Při výměně stráží si pak neodpustila lehké šťouchnutí do své sokyně. Vzhledem k jejím zkušenostem v boxu bychom si s Markétou zrovna nezahrávali.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Markéta po Love Islandu:

Markéta si z Love Islandu odnesla zlomené srdce, vše ale brzy napravilo jedno ze sexy dvojčat Daniel, který dal Markétě pozornost a náklonnost. V současnosti je ale Markéta single a užívá si života plnými doušky. Kromě modelingu ji živí instagramové spolupráce především se sportovními značkami, které jí jako milovnici pohybu padnou jako ulité.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Aicha Viktoria Niang

Počet sledujících: 76,7 tisíc

Status: single

Legendární hláška: „Já to prostě nefeelujem. Asi bych to nechala na té friendship úrovni.“

FOTO:  Nova.cz

Aicha a její působení v soutěži:

Aichu si v prvním párování ulovil Petr G., ale protože to naše kráska zkrátka nefeelovala, musel modrooký fotograf vyklidit pole. Nahradil ho pohledný Honza. Už na prvním společném rande začaly lítat jiskry natolik, že zasáhly i diváky u televizních obrazovek. Jenže ty i přes žhavé slunce na Love Islandu vychladly. Honzovi vadilo, že od něj Aicha neustále vyžaduje pozornost i ujištění lásky, na které nemluvného Honzu příliš neužilo. I přes očekávání se Aicha nakonec nedostala ani do finálové čtyřky a v páru s Honzou ji vystřídala Mirka.

Aicha po Love Islandu:

Aichy účast měla zásadní vliv na jazykovou výbavu českého a slovenského národa. Z její hlášky se stal trendující zvuk na TikToku a sama vyšla s vlastním merchem, který se chlubil nápisy „Správa Gaajs“ či „Som Speechless“.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Tu Aiche pomáhal propagovat její ex Chabre Prince, se kterým přitom na Love Island byla na ostří nože. 

Kromě praktikování slovanglish se Aicha živí jako modelka a influencerka. Své ladné pohyby ukázala v show televize Markíza Let’s dance, ve které se objevil také ostrovan Vilda. Ačkoliv Aicha bydlí s Lukášem Víznerem, jde pouze o přátelský vztah. Aktuálně je naše kráska single!

Simona Balgová

Počet sledujících: 28,3 tisíc

Status: single

Legendární hláška: „Já bych něco chtěla říct, ale protože jsem teď lepší člověk, tak to neudělám.“

FOTO:  Nova.cz

Simona a její působení v soutěži:

Simona se do vily dostala díky hlasování diváků. Na Love Island vykročila spolu s Gabrielou Gašparovou a do oka tehdy padla hlavně nově osamělému Petrovi G. Místo lásky ale diváky bavily hlavně jejich věčné slovní přestřelky. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Zjevné skřípání ve vztahu pak doslova vyvrcholilo pod peřinou bombshella Vaška, kterou Simona a její ručka šmátralka v podvečer navštívily. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

I přes zjevné sexuální napětí s Vaškem se Simona nakonec zakoukala do zrzavého tanečníka Vildy. Zdálo se, že spolu pomalu, ale jistě budují něco vážného. Jakmile však Simona po recouplingu opustila vilu, Vilda na ni ihned zapomněl a začal se věnovat nově příchozí Nikole.

Simona po Love Islandu:

Simona si na svobodě užívá život plnými doušky. Po Love Islandu změnila image vlasů a přešla na slušivou hnědou. Stala se již po čtvrté tetou a na sítě často postuje fotky se svými milovanými neteřemi. V soukromí jí oficiální společnost dělá jen roztomilá psí smečka, ale zdá se, že fotky z večeří a výletů Simoně nefotí jen tak ledajaký kamarád. Uvidíme, zda se brzy dočkáme i fotek prstýnku.

Gabriela Gašpárová

Počet sledujících: 403 tisíc

Status: zadaná

Legendární hláška: „Já ji nezbiju. Maminka mi zakázala se tady bít.“

FOTO:  Nova.cz

Gabriela a její působení v soutěži:

Spolu se Simonou přišla do vily ruku v ruce i druhá bombshell Gabriela. I když Gabi platila za jednu z nejkrásnějších dívek ve vile, Pítrovi trvalo dlouho, než si k ní našel cestu. Po pár dnech sbližování už je ale nemohli rozdělit ani bombshells Samuel a Viviane. Upřímná láska Gabi a Pítra je ve finále dostala až na skvělé druhé místo. A jejich vtah stále kvete.

Jak je na tom Gabi teď: 

​Gabi se s Pítrem sestěhovala prakticky ihned po skončení Love Islandu. Ve společném bydlení tvoří nejen zábavná virtuální videa, ale společně uvedli také vlastní merch s tematikou hideaway. Gabi má se svými 403 tisíci followery vůbec nejúspěšnější instagramový profil, a proto není divu, že se jí zakázky jen hrnou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

V létě s Petrem Havránkem nafotila sérii fotografií pro Esquire a oba se stali také protagonisty lechtivého videoklipu k písni Karma pro Moniku Bagárovou. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Naomi Ashida

Počet sledujících: 92,5 tisíc

Status: Je to komplikované...

Legendární hláška: „Já určitě nechci být ta, která mu (Samovi) bude stát v cestě.“

FOTO:  Nova.cz

Naomi a její cesta soutěží:

Naomi vstoupila do vily jako bombshell a její vzhled doslova zvedl diváky ze židle. Podle kritiků totiž nesplňovala přísné standardy vilové krásy. Svou milou povahou a inteligencí si ale Naomi brzy získala všechny na svou stranu a její oslava narozenin patřila k nejradostnějším momentům ve vile. Naomi tvořila krásný pár se Samuelem, který ale neustále pokukoval po Gabriele a diváci se šťastného konce nakonec nedočkali. Nikdy ale neříkej nikdy…

Naomi po Love Islandu:

Výřečná Naomi je zdatnou moderátorkou. Kromě jejích vlogů o Japonsku a Love Islandu jste ji mohli sledovat například v kostičkové show LEGO® Masters, kde nám pravidelně přinášela žhavé informace ze zákulisí. Naomi byla v rámci kategorie Rising Start nominována na ocenění Czech Social Awards.

Ještě v dubnu jste mohli na profilu Naomi vidět několik příspěvků se Samuelem a v rozhovoru pro TV Nova sama přiznala, že z jejich přátelského vztahu začíná pomalu vznikat něco víc. Tajná přání fanoušků se doposud nenaplnila. Jak se ale říká v Japonsku: 何も失われない neboli nic není ztraceno!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Viviane Kerstin Terschawetz

Počet sledujících: 47,8 tisíc

Status: single

Legendární hláška: „Nemluv o mně, když tam nejsem!“

FOTO:  Nova.cz

​Slovenka se švýcarskými kořeny dorazila na Love Island v době, když už Gabi s Pítrem tvořili silný pár. To jí ale nezabránilo, aby se s pohledným modelem spárovala. I když si spolu oba rozuměli a diváci u nich mohli pozorovat i náznak flirtování, k delšímu pobytu na ostrově lásky jí to nepomohlo. Viviane vypadla během halloweenské párty a se slzami v očích se musela smířit s tím, že její plavba po moři lásky skončí dřív, než vůbec mohla začít.

Viviane po Love Islandu:​

V normálním životě ale nemá Viviane žádný důvod k pláči. Naopak, na jejím profilu ji můžeme sledovat na večírcích, dovolených a festivalech, kteří jí ostatní mohou jen závidět. Kromě finále České Miss se probojovala také do prestižní Miss Universe a jako modelka tvoří kampaně po nespočet značek. Tajemství její dokonalé postavy vidí i ve veganské stravě, kterou ráda propaguje.

Nikol Treterová

FOTO:  Nova.cz

​Nikol přišla do vily spolu s bombshell Mirkou. Její cíl nemířil do černého, ale do zrzavého – v recouplingu si vybrala Vildu a poslala tak domů Simonu. Nikol do vztahu s Vildou skočila po hlavě a nikdo se nemůže divit tomu, že i on z krásné soutěžící ztratil hlavu. Jejich vztah plný popichování a humoru oslovil diváky natolik, že se nakonec umístili na třetím místě. Legendárním se stalo nejen jejich společné uklízení, ale také prsní masáže nebo taneční kreace.

​​Láska Nikol a Vildovi nakonec nevyšla. Už v březnu 2022 oznámila rozrušená Nikol na Instastories zprávu o tom, že se s Vildou rozešla kvůli údajné nevěře a jeho častému dopisování s cizími dívkami. Pro samé slzy málem nedokázala video ani dotočit. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nikol Treterová (@nikol_trety)

I přes zlomené srdce dnes Nikol celá září. Na jejím Instagramu se sice neobjevil žádný vážnější oficiální vztah, do feedu však zabloudil někdo, koho všichni dobře známe. Stejně jako loni se Nikol i letos sešla s Johnnym Deppem! Její přítomnost mu snad pomohla zacelit rány z drsného rozvodu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nikol Treterová (@nikol_trety)

Laura Chrebetová

FOTO:  Nova.cz

​Laura to s Love Islandem vyhrála na plné čáře. Nejen, že získala pohádkovou výhru 1 milion korun, ale k balíku peněz si přibalila také svou lásku Martina. I když se na začátku soutěže spárovala s tanečníkem Vildou. Z tohoto spojení by ale jiskru nevydoloval ani mistr kovář.

FOTO:  TV Nova

​Když se pak Laura pohledem setkala s Martinem, bylo rázem jasno, že tohle spojení jen tak někdo nepřetrhne. V pouhých pár měsících zažili adopci plyšové fenečky Fufy, pokleknutí na koleno i seznámení s rodiči. Za bezproblémový vztah bez zbytečných dramat si Laura s Martinem právem odnesli titul prvních srdíček z Love Islandu.

Laura po Love Islandu:

A náraz nepřišel ani po příchodu do reality. Naopak, Laura vedle Martina jen kvete a společně postují své výkony v posilovně, honosné večírky i zážitky z cest. Jeden z výletů jim dokonce převrátil život vzhůru nohama. Martin v Miláně požádal Lauru o ruku! Společné bydlení na sebe nenechalo dlouho čekat a Laura s Martinem už mají v ruce klíčky od nového bytu, který si koupili za vyhrané peníze.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený LAURA CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady