Nová image i nové lásky: Co dnes dělají krásky z Love Island Velká Británie?

Drama na Love Island Velká Británii vrcholí, i když v realitě už jsou naše milovaná britská srdíčka dávno venku. Jak se nyní daří kráskám, které pravidelně sledujete na Voyo? Kdo změnil image a kdo našel opravdovou lásku?

Yewande Biala

Poté, co Yewande odešla z vily, zkusila své štěstí s jiným srdíčkem v podobě George Rainse (na Love Island tvořil pár s Lucy). Pár se ale brzy nato rozešel, protože měl George jednu přítelkyni navíc! Kdo by to do blonďatého andílka řekl?

FOTO:  Nova.cz

​Yewande se ale přesto daří. Nedávno vydala svou první knihu esejí Reclaiming, která se zaměřuje na hledání ztraceného sebevědomí i cestu k sobě samé. Společně s Annou, Francescou, Amy a Joannou byly vybrány jako ambassadorky nové kolekce online obchodu a s Amber a Annou také tvořily vlastní podcast. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Yewande (@yewande_biala)

Lucie Donlan

FOTO:  Nova.cz

​Lucie Donlan odešla z vily poté, co ostrované hlasovali pro její odchod ve prospěch Amy a Curtise. Po odchodu z ostrova lásky a nenaplněné lásce s Tommym Furym se vrátila ke svému prvnímu muži z Love Islandu – sandwichovému magnátu Joeovi. Romance s ním ovšem nevydržela. Lucie je nyní zasnoubená s Lukem Mabbotem a plánují svatbu. Naše surfařka tak přece jen chytla vytouženou vlnu lásky.

Amber Gill

FOTO:  Nova.cz

Štěstí ve hře, neštěstí v lásce? Amber láska s Gregem O’Shea jí ale vydržela jen měsíc. Místo srdíček měl Greg v očích jen vidinu tučné výhry a s Amber se rozešel prostřednictvím textovky!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený AMBER ROSE (@amberrosegill)

I po této ráně se ale Amber daří dobře. Díky kontraktu s módní značkou Miss Pap se z ní dokonce stala certifikovaná milionářka! Nejen, že se věnuje svému podcastu s Annou a Yewande, ale dokonce vydala svou vlastní knihu Untill I Met You!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený AMBER ROSE (@amberrosegill)

Amy Hart

FOTO:  Nova.cz

​Amy to ve vile neměla moc jednoduché. I přesto, že jí partner Curtis po několik týdnů vyznával lásku, po příchodu nových dívek ji náhle opustil. Během obědových pauz prý dokonce utíkala plakat do ložnice, dokud ji štáb nepřesvědčil, aby začala zase normálně jíst.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Amy Hart (@amyhartxo)

Své fanoušky pak Amy šokovala uveřejněním vlastní řady blonďatých paruk a účastnila se i další zamilované show. Lásku si však našla až v reálném světě v podnikateli Samu Rasonovi.

Anna Vakili

FOTO:  Nova.cz

​Pozor, tento odstavec obsahuje spoiler! Annu Vakili čeká v následujících dílech Love Island pěkně studená sprcha, kterou jí uštědří její miláček Jordan. Po návratu kolovaly zvěsti, že se Anna dala znovu dohromady s Cherifem. To však Anna nikdy nepotvrdila.

Po návratu z vily se Anna věnovala podcastu s nejkami Amber a Yewande, propagovala kolekci internetového obchodu In The Style a spolu se svou sestrou Mandi vytvořila novou kolekci bot pro Simmi Shoes.

Molly-Mae Hague

FOTO:  Nova.cz

​Molly-Mae tvoří i po třech letech pár s Tommym Furym a představují tak jednu z nejúspěšnějších romancí celého Love Islandu. A daří se jí nejen v lásce.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Molly-Mae Hague (@mollymae)

S celkovým počtem 6, 8 milionů sledujících je Molly-Mae nejúspěšnější influencerkou ze souostroví lásky. V současné době je kreativní ředitelkou značky PrettyLittleThing.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Molly-Mae Hague (@mollymae)

Maura Higgins

FOTO:  Nova.cz

​Maura Higgis se nebojí jít za úspěchem. Nejen, že se účastnila soutěže Dancing on the Ice, ale dostala i místo v oblíbeném televizním pořadu This Morning. Ani na sociálních sítích Maura nezahálí a stala se ambassadorkou značek Bohoo a Ann Summers. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený MAURA HIGGINS (@maurahiggins)

V lásce to však Mauře stále nevychází. S Curtisem se rozešla v roce 2020 a štěstí nenašla ani u dalšího soutěžícího Chrise. Pro ostatní to ale znamená šanci – Maura je aktuálně single!

Arabella Chi

FOTO:  Nova.cz

​Arabella vyfoukla Yewande Dannyho před nosem, ale ani to jí nepomohlo, aby ji ostrované neposlali domů. Po opuštění vily se blonďatá kráska dala dohromady s účastníkem LI roku 2018 Wesem Nelsonem, ale po devíti měsících se rozešli. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Arabella Chi (@arabellachi)

Protože Arabella lítá sem a tam kvůli modelingovým zakázkám, je aktuálně single. Pánové? Tomu říkáme příležitost!

Joanna Chimonides

FOTO:  Nova.cz

​Zdá se, že Michaelovi projde téměř vše. Dokonce i to, že nechal Joannu odejít samotnou z vily a dál plánoval návrat k Amber. Ještě téhož roku už byli oba přistiženi, jak se vášnivě líbají na jednom z letních festivalů. Na začátku roku 2020 ale Joanna přiznala, že už s Michaelem nedokáže budovat nový vztah a ukončila tak spekulace o návratu.

Joanna začala po show pracovat jako moderátorka v rádiu Fubar, propagovala vybranou kolekci oblečení pro In The Style a na IG pracuje s mnoha významnými značkami. 

Belle Hassan

FOTO:  Nova.cz

​Vztah Belle a Antona byl ve vile napnutý jako kšandy, a tak není divu, že se oba rozešli jen pět týdnů po opuštění vily. I když Belle naznačovala, že se možná dají s majitelem posilovny znovu dohromady, velký zaláskovaný comeback se nekonal.

Bella už druhým rokem chodí s přítelem Kanem a na Instagramu můžeme pravidelně vidět její zálibu v make-up tutoriálech i spolupráci s kosmetickými značkami.

Harley Brash

FOTO:  Nova.cz

​Harley a Chris byli prvním párem, který po skončení reality show oznámil rozchod. Ve vztahu prý ani jeden nenacházel vřelejší city a šlo jen o letní flirt. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený harley gabrielle (@harley_brash)

Harley po Love Islandu získala více než 350 tisíc followerů! Pravidelně spolupracuje s nejrůznějšími značkami na internetu a chodí s modelem Tommy Marrem. You go girl!

Francesca Allen

FOTO:  Nova.cz

​Francesca má ve vile zatracenou smůlu a vypadá to, že je ve friend zóně, kamkoliv se podívá. V reálném světě ale měla přece jen o něco větší štěstí. Nedávno se totiž zasnoubila s přítelem Edem Crossanem. I na ostrově občas musíme ztroskotat, abychom objevili skutečný poklad.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený francesca allen (@francesca_allen)

India Reynolds

FOTO:  Nova.cz

​V Love Island má momentálně India oči jen pro Ovieho. Pár spolu skutečně zůstal i po skončení show. Pohádkový konec však ukončila údajná nevěra Indie, kterou dokonce nepřímo potvrdila v jednom z rozhovorů. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený India Reynolds (@lovefromreyn)

I taková nepříjemnost se někdy stává. India je na tom však stále dobře díky spolupracím se značkami i nemalým nabídkám od modelingových agentur.

Srdíčka se posunula dál, zlatý hřeb Love Island Velká Británie je ale teprve před námi! Žhavé díly z ostrova lásky můžete sledovat každý všední den pouze na Voyo! Co víc, casting na Love Island Česko a Slovensko právě probíhá. Využijte svou šanci a užijte si prosluněný zaláskovaný podzim!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady