Vítězové reality show Love Island se rozešli! Kvůli čemu jdou od sebe?

Ne každý zamilovaný příběh musí vždy skončit šťastným koncem. V pohádkách se to sice děje, ale realita je často úplně jiná. Vítězové britské verze reality show Love Island 2021 se po ročním vztahu rozešli. Pětadvacetiletá Millie Court a dvaadvacetiletý Liam Reardon tvořili dokonalý pár, ale jejich vztah neustál zkoušku v podobě skutečného světa.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Millie Court ⚡️ (@milliegracecourt)

Po výhře bydlela dvojice ve společném domě v Essexu, ze kterého se teď ale oba odstěhovali. Podle blízkého zdroje, jehož vyjádření získal deník Daily Mail, mezi nimi nedošlo k žádné křivdě, vše proběhlo v klidu. Millie a Liam chtějí zůstat přáteli. Každý šel za jinými pracovními příležitostmi. Jejich cesty se postupně rozcházely, až se zkrátka navzájem odcizili a veškerá vášeň vyprchala.

Oba se k celé kauze navíc otevřeně vyjádřili na svých instagramových účtech, protože měli pocit, že to dluží svým příznivcům. Právě díky nim a jejich vzájemné lásce se jim totiž podařilo v pořadu zvítězit.

Liam se vyjádřil k celému jejich seznámení v rámci Love Islandu: „Nic nám nikdy nevezme úžasný zážitek, který jsme spolu sdíleli na ostrově, máme štěstí, že jsme vstoupili jeden druhému do života.“

Na samotnou show tihle dva tedy vzpomínají jedině v dobrém. I když jsou s rozchodem smíření, určitě to pro ně nebylo jednoduché.

„Bylo to velmi těžké rozhodnutí, ale je to pro nás nejlepší. Děkujeme všem fanouškům, kteří náš vztah podporovali. Oba jsme připravení na novou kapitolu našich životů,“ svěřila se blondýnka svým sledujícím.

Přejeme, ať se jim jejich předsevzetí splní a ať jsou v životě spokojení. To je vlastně ze všeho nejdůležitější.

Celé díly reality show Love Island Velká Británie můžete sledovat na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady