Z těchto snímků vám bude ještě větší horko: Mirka Pikolová z Love Island nafotila sexy fotky pro Playboy

Snímky s názvem Kočka na rozpálené střeše vám zamotají hlavu, ať už ve výškách trpíte závratěmi, či ne. Mirka Pikolová neváhala vyšplhat na střechu jedné z pražských budov a pro časopis Playboy nafotila fotky, které patří k nejžhavějším událostem letošního léta.

FOTO:  Nova.cz

​V posledních dnech rozvířily poklidné vody českého internetu žhavé snímky Mirky Pikolové, která minulou sezónu obývala břehy reality show Love Island. Mirka ve vile patřila k nejkrásnějším ženám, a tak není divu, že jako modelka nemá o zakázky nouzi. Letos v létě si navíc poprvé vyzkoušela i práci pro legendární Playboy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mirka Pikolová (@mirka.pikolova)

Snímky s příslovečným názvem Kočka na rozpálené střeše vznikaly během rozpálených dnů i chladných nocí a modelce se nevyhnula ani pořádná letní bouřka. Ona i fotograf Miro Šmajda, kterého si dnes už dospělé fanynky mohou pamatovat ze SuperStar z roku 2009, to však přežili bez úhony. A výsledek stojí opravdu za to! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mirka Pikolová (@mirka.pikolova)

Své místo na výsluní můžete zažít i vy. Love Island Česko a Slovensko vol. 2 čeká jen na vás! Využijte svou příležitost a prodlužte si léto až do listopadu.

FOTO:  Nova.cz

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady