• Pořady
  • Love Island
  • Kráska z Love Island promluvila po schůzce s Johnnym. Co jí Depp slíbil?

Kráska z Love Island promluvila po schůzce s Johnnym. Co jí Depp slíbil?

Tisíce žen by toužilo Johnnyho Deppa jen zahlédnout. Tvář z reality show Love Island Nikola Treterová se s ním dokonce objímá a vede vášnivé diskuze na různá témata. Jak je možné, že Nikol opět trávila čas v přítomnosti hollywoodské star?

V pondělí 11. července se uskutečnil dlouho očekávaný rockový koncert kytaristy Jeffa Becka a slavného herce Johnnyho Deppa v pražském O2 Universum. I když se herec zdržel v Praze pouze chvíli a jistě měl nabitý program, neváhal kontaktovat Nikol Treterovou, se kterou se seznámil minulý rok na festivalu v Karlových Varech. Ta ho i se svými kamarády přišla podpořit před koncertem přímo do šatny. Užili si i samotné vystoupení herce. „S Johnnym jsme v přímém kontaktu. Napsal mi sám, že je v ČR,“ řekla exkluzivně TV Nova.

FOTO:  Nikol Treterová

Nikol potvrdila, že není vyloučené další společné setkání v Praze. Tentokrát se s Johnnym bavila o hudbě a filmech. Další detaily si nechala pro sebe. Nikol uvedla, že jde o vztah přátelského charakteru. Bulvární narážky neřeší. Podobným nátlakem ze strany médií si Nikol prošla celkem nedávno, kdy sama zveřejnila na sociálních sítích rozchod s Vilémem. S tím tvořila zamilovaný pár v oblíbené show Love Island. Jejich vztah pokračoval i po návratu.

Nikol je momentálně bez partnera. A ani žádného nehledá. Věnuje se sama sobě a cestování. Na Love Island vzpomíná s úsměvem a přiznává, že by šla klidně do druhé řady znovu. „Byl to krásný čas, kdy o nás bylo postaráno a nemuseli jsme nic řešit. Návrat do reality všedního života byl těžký “ popsala své vzpomínky na jedinečnou životní zkušenost.

Všechny díly zamilované show Love Island najdete na Voyo. Na Nova Plus sledujte ukázky a bonusy. 

nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady