Srdíčka z Love Islandu vyrazila na dovolenou! Kdo si užívá největší luxus?

Se školním zvonkem odzvonilo polehávání doma i zbytečným vrstvám oblečení! Naše srdíčka proto ihned naskočila na dovolenkovou vlnu a ukázala nám, zda umí nosit bikiny stejně dobře, jako před rokem na Love Islandu. Kdo si podle vás užívá nejlepší prázdniny?

Tess Lojkásková a její nový kamarád

Krásná tanečnice Tess si za cíl cesty vybrala exotické Maroko, kde se neváhala projet na velbloudovi. I když někteří fanoušci upozorňovali na to, že turistický byznys s nevinnými zvířaty už dávno není cool, Tess si vysloužila větší než malé množství lajků. Komu Tess vleze na hrb příště?

Vilda Šír na dně Mrtvého moře

S Vildou nebylo na Love Islandu nikdy mrtvo, a tak není divu, že nás svými vtípky baví i u břehů Mrtvého moře. Zrzavý tanečník zahořel pro cestovatelská dobrodružství, a tak jsme ho kromě Israele mohli vidět také na projížďce luxusní jachtou, při potápění nebo na fly boardech. Čím víc Vilda červená od slunce, tím víc zelenáme závistí!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vilda Šír (@vildasir)

Nathan a jeho dolce vita

Nathan se poslední měsíce usilovně připravuje na zápas v Oktagonu, ve kterém nastoupí proti Adamovi ze Survivor. I během tréninku je ale třeba odpočívat a vytřískat ze sociálních sítí co nejvíce lajků. Nathan proto vyrazil do osvědčené Itálie, kde okamžitě zamířil do zábavního parku. Kromě adrenalinu zde mohl nasát i uměle vytvořenou karibskou atmosféru a technicky vzato si odškrtnout hned dvě destinace v jednom.

Aicha v Dubai

V čím vyšším patře se koupete, tím lépe vypadáte. To ví přece každý! Jelikož se naše Aicha vydala slunit až na mrakodrapy v Dubaji, způsobují její fotky v plavkách doslova omamnou závrať. Oproti loňsku vyměnila Aicha dlouhé copánky za slušivé afro a za její letní look dáváme 10 bodů z 10!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Aicha ?? (@viktorianiang)

Gabi a Pítr v horách

Gabi a Pítr museli na cestě ke svému vztahu překonat nejednu překážku, a tak není divu, že se místo slunění vydali raději pokořovat horské hřebeny. Zatímco se všichni ostatní po cestě na vrchol lopotí v potu tváře, Pítr a Gabi po švýcarských stezkách kráčejí jako na přehlídkovém mole. Vrcholu se zkrátka dosahuje lépe, když u toho skvěle vypadáte!

Nikol na Maledivách i pod vodopády

„To je asi ten nejhorší ostrov, jaký Maledivy mají,“ okomentoval jeden z fanoušků výběr dovolené, kterou Nikol absolvovala před dvěma týdny. Při pohledu na běloskvoucí pláže, průzračné moře či koupání s rejnoky je samozřejmě k nepochopení, že si Nikol vybrala tak strašlivý kus ráje. Chuť luxusní dovolené však naštěstí spláchla u Mumlavských vodopádů, ke kterým si o něco později vyšlápla.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nikol Treterová (@nikol_trety)

Kdo ze srdíček si vybral nejlepší dovolenou a s kým byste si nejraději vyměnili místo? Dejte nám vědět v anketě!

A nezapomeňte! Už tento podzim máte možnost zažít pohádkovou dovolenou snů! Casting na Love Island Česko a Slovensko totiž právě probíhá! Cesta ke štěstí může začít jednoduchým kliknutím na tento odkaz!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady