Fiasko s hideaway i drsný rozchod: Co nás Love Island tento týden naučil o lásce?

Na britských ostrovech lásky bylo tento týden opět pěkné horko! Do vily vstoupila pohádkově krásná Arabella a jako otočením kouzelného prstenu zamotala hlavu všem okolo. Jako nově příchozí zároveň dodržela hned dvě zaběhlé tradice. Bez váhání vytvořila nový milostný trojúhelník a Antonovi nedala opět ani šanci. Jaké byly nejzásadnější momenty uplynulého týdne? A jakou lekci si z nich můžeme vzít i do běžného života?

1. lekce: Nebojte se ukázat své city

FOTO:  Nova.cz

​Mezi Dannym a Yewande to zajiskřilo už od prvního momentu. Zatímco láskyplný Danny své Yewande vyznával lásku téměř každý den, naše krásná vědkyně jako by z jejich chemie nedokázala vyvodit správnou reakci. Její chladné chování Dannyho stále víc demotivovalo a nakonec dal při recouplingu přednost otevřenější Arabelle. Seď panenko v koutě zkrátka ještě žádné nepomohlo!

2. lekce: Před kamarádkami vaší ex se nelíbejte s jinou

FOTO:  Nova.cz

Když se i po slibech lásky rozejdete se svou přítelkyní, můžete očekávat hned dvojí nálož negativních emocí. Ta v případě Dannyho přišla jak ze strany Yewande, tak od Amber a Anny. Obě mu daly pěkně vyžrat to, že se jen pár minut po odchodu Yewande líbal přede všemi s novou přítelkyní Arabellou. Nevědomky tak rozdmýchal dívčí válku, která má jediný cíl – pomlouvat Dannyho až do roztrhání těla!

3. lekce: Pouze gentlemani si přijdou na své

FOTO:  Nova.cz

​Asi největší šok přišel poté, co Moira dostala za svůj výkon v králičím slalomu odměnu v podobě hideaway s Tomem. Toma zřejmě její absence dávivého reflexu rozpálila natolik, že s mužským osazenstvem probíral, zda Moira nemá jen plnou pusu řečí a v hideaway to spolu pěkně roztočí. Tom byl natolik hloupý, že jí tuto poznámku zopakoval a na hideaway s naštvanou Moirou tak mohl ihned zapomenout. Poučení? I před společně strávenou nocí se chovejte vždy jako gentlemani!

4. lekce: Ani perfektní svaly vám nezískají lásku

FOTO:  Nova.cz

​Co dělá Anton špatně? Jeho nohy jsou perfektně oholené, obočí dokonale vytrhané a bicepsy vyšší než pahorky jeho rodného Skotska. Přesto ale zůstává stále na ocet! Ať si každý říká co chce, krása zkrátka není všechno. A nebohý Anton je toho jasným důkazem. Přesto zůstává alespoň dobrým kamarádem a při recouplingu si do páru vybral Lucy, která tak díky němu může zůstat ve vile.

5. lekce: Poslouchejte své srdce

FOTO:  Nova.cz

​Poslední ponaučení? Nevzdávejte to a poslouchejte své srdce. Navzdory počátečním překážkám si spolu Tommy a Molly-Mae dokázali vytvořit silný vztah, který se upevňuje každý den. Jak nám v jednom ze svých moudrých projevů prozradil i Tommy, drž se své intuice a vše dobře dopadne!

A jak to dopadne s ostatními srdíčky v domě polibků, slz a trápení? Na vlnu lásky opět naskočíme od pondělí 4. 7. na Voyo. 

Chcete i vy potkat lásku a užít si několik týdnů v luxusní vile? Přihlaste se na casting Love Island Česko a Slovensko, který právě probíhá!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady