První pocity po finále: Jak Kryštof a Denisa naloží se dvěma miliony korun?

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. A je to tady! Moment, na který ostrované i diváci v posledních týdnech čekali. Druhý ročník Love Islandu už zná svoje vítěze. Lásku a taky pohádkovou výhru si z Kanárských ostrovů odnáší Kryštof...

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. A je to tady! Moment, na který ostrované i diváci v posledních týdnech čekali. Druhý ročník Love Islandu už zná svoje vítěze. Lásku a taky pohádkovou výhru si z Kanárských ostrovů odnáší Kryštof a Denisa. Ihned po slavnostním finále zavítaly všechny tři finálové páry do studia Beach Hut, kde svěřily své první pocity po opuštění vily. Co plánují Martin a Lucia do budoucna? Jaký nejlepší a nejtěžší moment zažili ve vile Zbyněk a Sabina? Co Kryštof a Denisa udělají s výhrou? To se dozvíte v show Beach Hut!

Zajímá vás, jak Kryštof s Denisou prožijí líbánky a jak se ostatním srdíčkům daří po návratu reality? Už brzy se na Voyo můžete těšit na show Love Island After.

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 3. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady