Sabina chce Jakuba, ale bez knírku. Tamara by brala kluka s nedokonalostmi

Druhá řada show Love Island odstartovala na Voyo! Po vypadnutí Štefana a Naty přišly rozproudit pochmurnou atmosféru ve vile dvě nové bombshells – Tamara a Sabina. Blondýnka Tamara je učitelkou cizích jazyků a lektorkou jógy, bruneta Sabina se živí tancem. Tamara hledá kluka, který má...

Druhá řada show Love Island odstartovala na Voyo! Po vypadnutí Štefana a Naty přišly rozproudit pochmurnou atmosféru ve vile dvě nové bombshells – Tamara a Sabina. Blondýnka Tamara je učitelkou cizích jazyků a lektorkou jógy, bruneta Sabina se živí tancem. Tamara hledá kluka, který má nedokonalosti a rozesměje ji. Sabina jde do vily s jasným cílem. Amorův šíp by ráda vystřelila na Jakuba nebo Zbyňka. Jakub by ovšem musel první shodit svůj pověstný knírek, který Sabinu odpuzuje. Podaří se jí okouzlit usměvavého Slováka natolik, že změní image? Uvidíme už brzy.

Co dalšího o sobě krásky prozradily? Dozvíte se v nové epizodě zákulisní show Beach Hut.

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 1. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady