Bombshell Natálie: Chtěl miminko, já jen lásku, proto jsem tady

Druhá řada show Love Island odstartovala na Voyo! Love Island je po roce zpět.  A s ním přichází i první díl nové show Beach Hut! Moderátorka Gabriela Gašpárová si do prosluněného studia na Kanárských ostrovech pozvala první letošní bombshell Natálii. Ta je mnohým známá z médií díky účasti v Miss...

Druhá řada show Love Island odstartovala na Voyo! Love Island je po roce zpět.  A s ním přichází i první díl nové show Beach Hut! Moderátorka Gabriela Gašpárová si do prosluněného studia na Kanárských ostrovech pozvala první letošní bombshell Natálii. Ta je mnohým známá z médií díky účasti v Miss Czech Republic, ale také kvůli vztahu s barberem Lukášem, který si říká Laky Royal. Co bylo důvodem jejich rozchodu? A jak si krásná Natálie představuje svého budoucího partnera? Dozvíte se v naší show, která přináší exkluzivní pohled do zákulisí, žhavé bonusy i zajímavé reportáže.

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 3. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady