Nešťastná nehoda, romantika i intriky: O čem je telenovela Láska a nenávist Istanbulu?

Na televizních obrazovkách můžete sledovat novou telenovelu Láska a nenávist Istanbulu. Stejně jako v případě seriálů Vyměněné osudy a Moje sladká lež se postavy dostávají do složitých životních situací a řeší mnoho nečekaných zvratů. Ale pravá láska dokáže překonat téměř všechno na světě – alespoň v mýdlových operách. S jakou nepřízní osudu se hrdinové budou potýkat?

FOTO:  TV Nova

Konzervativní matka Seher žije se svými dvěma dcerami, synem a tchyní v městečku Antakya na jihovýchodě Turecka. Své děti miluje nade všechno na světě a slepě jim důvěřuje. Cemre, Ceren i Civan mají ale sny a ambice, o kterých nemá ani tušení. Bohatý istanbulský podnikatel Agah Karacay se stará o handicapovaného syna svého zemřelého bratra. Jejich životy se propletou, když se s ním tchyně Seher dohodne na tom, že si mladík na vozíku vezme některou z jejích dcer. Kdyby měl hodnou manželku, která by se o něj starala, Agah by se nemusel strachovat o to, co s ním bude po jeho smrti. Kvůli nešťastné nehodě se musí Seher i se svou rodinou přestěhovat na jejich panství.

FOTO:  TV Nova

Mladý herec Berker Güven podává v roli handicapovaného Nedima velmi přesvědčivý výkon. Navzdory tomu mu stále zůstává jiskra v oku a roztomilý výraz, takže není divu, že se postupně čím dál tím více sbližuje se svou sympatickou zdravotní sestrou Cemre, kterou ztvárňuje herečka Sera Kutlubey. Nebudou to mít ale vůbec jednouché. V cestě jim budou stát i někteří členové jeho rodiny, kteří by se ho nejraději zbavili.

FOTO:  TV Nova

Mladší dcera Seher (Bahar Sahin) se nezdráhá provádět špatnosti, aby dosáhla svých cílů. Když jí její babička řekne, že se má provdat za chlapce z bohaté rodiny, příliš dlouho neváhá. Netuší však, že se nejedná o pohledného dědice Cenka (Ozan Dolunay), ale o pravého majitele panství Nedima. V domě žije také její neklidný bratr Civan (Idris Nebi Taskin), jehož hlavním cílem je chránit celou rodinu.

FOTO:  TV Nova

Na seriál Láska a nenávist Istanbulu se dívejte každé všední odpoledne na Nova Lady. Pokud vám tento kanál nejde naladit Nova Lady, můžete sledovat živé vysílání stanice přes červené tlačítko. Stačí mít chytrou televizi připojenou na internet. Na stanicích Novy stiskněte červené tlačítko a v menu si vyberte dlaždici Nova Lady – živé vysílání.

FOTO:  TV Nova

S předstihem najdete telenovelu také na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady