Marek Taclík a padesátka na place: Jak s Kriminálkou Anděl oslavil narozeniny?

Herec Marek Taclík oslavil své narozeniny během natáčení známého kriminálního seriálu. Mezi prvními gratulanty byli kolegové, kteří mu připravili velké překvapení – tajnou oslavu se vším všudy! Jak si herec překvapení užil? A jakou důležitou scénu právě natáčel? Podívejte se na exkluzivní video, které odhaluje zákulisí!

Natáčení nových dílů oblíbené Kriminálky Anděl je v plném proudu. A právě během jedné vypjaté scény do záběu zničeho nic vstoupila produkce. Co se stalo? Z chodby se ozvala známá melodie a Marek Taclík se začal potutelně usmívat pod fousy, protože mu bylo úplně jasné, co se děje. Je mu padesát!  

Oslavit životní jubileum v práci?

Marek Taclík to s Kriminálkou Anděl táhne už nějaký ten pátek – první řadu začal točit téměř před čtvrt stoletím! I proto není divu, že s kapitánem Oliverem strávil také tyto speciální narozeniny. Od první řady je s ním také jeho parťák David Švehlík, který mu stál také po boku po celou dobu natáčení i při této slavnostní chvilce. Jak se společně s postavami vyvíjeli, se podívejte v galerii. 

Galerie

První gratulanti

Je tedy jasné, že David Švehlík byl i mezi prvními gratulanty. Poté se k němu připojil celý štáb, který překvapení na tajňáka přichystal. Překvapený herec jim hned nabídl po kousku darovaného dortu. Na fotkách si můžete přiblížit přátelskou atmosféru. 

Galerie

​​Kdo je Tácek?

Taclík je klasickým sudetským rodákem, narodil se 9. května v Ústí nad Labem a původně začínal u své profese jako kulisák. Po studiu na DAMU získal první výraznější role například ve filmu Davida Ondříčka Jedna ruka netleská, kde zaujal především svým typickým „táckovským“ humorem. Tácek je mezi všemi vyhlášená hercova přezdívka a údajně mu nikdo jinak neřekne.

Taclíkovský humor na Nově

Role Olivera z kriminálky není jediná, ve které jste Marka Taclíka mohli na Nově vidět. V komediálním seriálu Gumy si zahrál zákazníka, který dal hlavním hrdinům pořádně za vyučenou. Diváky pobavil také v hvězdém speciálu Na lovu! 

Připomeňte si předchozí série Kriminálky Anděl na Voyo! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Kriminálka Anděl

Články k pořadu Kriminálka Anděl

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady