Judit Bárdos tajnou agentkou? Velké tajemství z osobního života střežila několik měsíců!

Judit Bárdos už svým pronikavým pohledem dokázala uhranout nejednoho diváka. Není proto divu, že si ji do svého nejnovějšího zpracování Krále Šumavy vybral také režisér David Ondříček.

Judit Bárdos se pomalu, ale jistě stává jednou z nejobsazovanějších hereček současnosti. Její všestranný talent si můžete ověřit nejen v komediální Chatě na prodej, ale také v historickém dramatu Poslední závod, jež se věnuje tragickému příběhu Hanče a Vrbaty.

Bárdos v Králi Šumavy ztvární postavu západní agentky, která se s pomocí legendárního převaděče Josefa Hasila pokusí překročit hranice. Jak je vidět, schopnost udržet tajemství si s sebou vzala i do osobního života. Jakou šokující novinu na sebe prozradila?

Na Instagramu si změnila jméno na nepřechýlené Judit Pecháček. Serveru Super.cz pak prozradila, že je už od srpna vdanou paní! Jejím vyvoleným je kameraman a herec Miloslav Pecháček, se kterým se na veřejnosti ukázala teprve letos v červenci na MFF v Karlových Varech. Vše ale nasvědčuje tomu, že známost pod nosem bulváru probíhala o dost delší dobu. Stejně jako nelegální přechody Československa na konci 40. let.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Benedikt Renc (@benediktrenc)

Zdá se, že schopnost udržet tajemství má Judit Bárdos, nyní krycím jménem Judit Pecháček, doslova v krvi. Na roli půvabné agentky, pro kterou možná ztratí hlavu i samotný Král Šumavy, se proto můžeme jedině těšit! Minisérii Král Šumavy: Fatom temného kraje můžete od 9. prosince sledovat pouze na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Král Šumavy: Fantom temného kraje

Články k pořadu Král Šumavy: Fantom temného kraje

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady