Jak zruční jsou moderátoři televize Nova? Podívejte se, kdo vyrobil nejlepší ozdoby!

Čtyři oblíbení moderátoři televize Nova dostali zdánlivě jednoduchý úkol vlastnoručně vyrobit několik vánočních ozdob... Mělo to ale jeden velký háček – šlo jim o čas! Jak si v souboji s nůžkami, lepidlem a časem vedli?

Kdo jako malý nevystřihoval vločky z papíru? Nejjednodušší vánoční ozdoba byla oblíbenou zábavou ve škole před vánočními prázdninami, kdy se už nikomu do učení nechtělo. S časem ale člověk vyjde ze cviku. Jak to šlo s nůžkami oblíbeným televizním moderátorům? Lucii Borhyové se podařilo vystřihnout překrásnou vločku z ledově modrého papíru, zato výtvor moderátora Štěpána Sokola vločku připomínal pouze člověku s hodně velkou fantazií. Ale nevadí, Štěpánův talent se jednoduše projevuje jinde, naštěstí se nemusí živit vyráběním sněhových vloček – moderování Sportovních novin mu jde více než skvěle!


Druhá výzva pro moderátory byla o něco těžší, ale o to více zde měli prostoru pro improvizaci a fantazii. Někdo se rozhodl pro standardní 2D variantu papírového sněhuláka, Ema Klementová ale svůj výtvor originálně přenesla do 3D, přestože si tak trochu přizpůsobila pravidla a sněhulák byl nakonec kolektivní prací se Štěpánem Sokolem. A Rey Koranteng se také rozhodl pro velmi netradiční řešení!

 

Komu to šlo s nůžkami a lepidlem nejlépe? A co je zvláštního na sněhulákovi od Reye? Podívejte se na reportáž!

 

Nepřehlédněte:
Nová výzva pro Petru Svobodu: Jak se připravuje na moderování Televizních novin?
SNADNÉ TO NEBYLO! Iveta Vítová se svěřila s prvními pocity po návratu do moderátorského křesla

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Koření

Články k pořadu Koření

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady