NOVINKY NA NOVĚ: SuperStar, MaterChef Česko, nová Policie Modrava i seriál Na vodě!

Skupina Nova na své srpnové tiskové konferenci představila nejen programové schéma následujících měsíců, ale oznámila také přípravu několika nových formátů pro rok 2016. Podzim na TV Nova bude patřit především dvěma velkolepým reality show: V SuperStar hvězdná porota odhalí největší hudební talenty a MasterChef Česko odstartuje kariéru nejlepších českých domácích kuchařů. Se začátkem podzimního programu se změní také vizuální podoba několika publicistických pořadů.

„Jsem rád, že divákům můžeme představit tak silné programové schéma, ve kterém nabídneme pestrou skladbu oblíbených pořadů i premiérových show. Soustředíme se i na další investice do programu a připravujeme další sérii úspěšné Policie Modrava a volné pokračování kriminálního seriálu Expozitura. S produkcí začínáme také u tří úplně nových seriálů a dvou komediálních sérií. Navíc připravujeme novou reality show a zábavní pořady,“ říká Christoph Mainusch, generální ředitel a jednatel skupiny Nova. „V plném proudu už je natáčení nového komediálního seriálu Na vodě, na kterém pracuje známý producent a režisér Milan Cieslar. Diváci se mohou těšit například na Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse a Veroniku Kubařovou,“ přibližuje Alex Ruzek, programová ředitelka skupiny Nova.

 

 

Skupina Nova svým podzimním programovým schématem navazuje na úspěšné jaro, kdy znovu potvrdila svou pozici lídra televizního trhu. Hned na úvod sezony se každou středu představí premiérové díly Výměny manželek. K hlavním formátům na TV Nova budou opět patřit zpravodajské Televizní noviny, které doplní publicistické pořady v novém vizuálním stylu – s novým logem, znělkou a z nového studia se představí Víkend, Prásk! i Koření. Chybět nebudou ani nejoblíbenější seriály z vlastní produkce, Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, které diváci najdou v obvyklých vysílacích časech. 

 

 

 

Prostor ve vysílání dostanou i velmi očekávané reality show. V reality show MasterChef Česko budou diváci moci sledovat cestu českých domácích kuchařů k velké finanční výhře, vydání kuchařky a titulu MasterChef. Publikum se také seznámí se špičkovými kuchaři s mezinárodními zkušenostmi z michelinských restaurací Markem Fichtnerem, Markem Raditschem a Miroslavem Kalinou, kteří se představí v roli porotců.

 

FOTO:  TV Nova

 

Zejména mladí diváci si pak přijdou na své u světové pěvecké show SuperStar, ve které Marta Jandová, Ondřej Soukup, Pavol Habera a Klára Výtisková vyberou ty nejtalentovanější české a slovenské zpěváky.

 

 

Filmovým divákům Nova připravila premiérové české filmové trháky jako Babovřesky 2 režiséra Zdeňka Trošky a Dědictví aneb Kurva se neříká, volné pokračování kultovní komedie. Podzim dále zpestří komedie režiséra Karla Janáka 10 pravidel jak sbalit holku, Něžné vlny v režii Jiřího Vejdělka nebo Zakázané uvolnění Jana Hřebejka, které doplní filmová pohádka Jana Svěráka Tři bratři.

 

Nepřehlédněte:

STARTY SERIÁLŮ: Ulice a Ordinace se vrátí ještě o prázdninách!

Publicistické pořady TV Nova vstupují do další sezóny v novém stylu

5 největších seriálových lásek: Komu to vydrželo a čí vztah naopak prodělal krizi?

 

Ze zahraniční produkce se publikum může těšit na pestrou řadu filmů s hvězdným obsazením, jako jsou akční snímky Ocelová pěst v hlavní roli s Hugh Jackmanem, Pacific Rim: Útok za Zemi, Jack Reacher: Poslední výstřel s Tomem Cruisem, a Expendables: Postradatelní 3 se Sylvestrem Stallonem. Ve filmu Non – stop bude excelovat Liam Neeson. Děti si určitě zamilují jednu ze světově neúspěšnějších animovaných pohádek podle předlohy Hanse Christiana Andersena Ledové království, která v roce 2014 dokonce získala Oscara a Zlatý globus za nejlepší animovaný film, nebo dobrodružný film Jack a obři. Mladé diváky potěší skvělé komedie Millerovi na tripu, Zkus mě rozesmát a Pařba na třetí, nebo akční snímek Muž z oceli.

Skupina Nova také představila řadu nových seriálů a světových formátů, jejichž vysílání proběhnev následujících sezónách. Na své si přijdou milovníci kriminálních seriálů, kteří na obrazovkách uvidí úplně novou detektivní sérii, druhou řadu úspěšné Policie Modrava a volné pokračování kriminálního seriálu Expozitura s názvem Atentát. Program v budoucnu doplní také další dva nové seriály se skvělým hereckým obsazením a v produkci jsou také dvě komediální série, z nichž jedna bude z pera scénáristy Petra Kolečka a druhou natáčí známý producent a režisér Milan Cieslar.

Čtetě také:

POZOR! Hledání SuperStar 2015 vypukne už v neděli 30. srpna!


Lesbická Výměna manželek: Exkluzivní ukázky

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Koření

Články k pořadu Koření

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady