Seriálová hvězda TV Nova je těhotná. Bude potřetí maminkou

Seriálová hvězda televize Nova Lenka Zahradnická se stane potřetí maminkou. Radostnou novinu oznámila v neděli na sociálních sítích.

Lenka Zahradnická se podělila se svými sledujícími na instagramu o krásnou zprávu. Herečka, kterou diváci TV Nova znají ze seriálů jako Jedna rodinaOrdinace v růžové zahradě nebo Ulice, se stane potřetí maminkou. 

Lenka Zahradnická je těhotná

Lenka oznámila novinku na instagramu pomocí videa, ve kterém se objevuje celá její rodina, a to dcerky Jasmína a Jovanka, manžel Michal i jejich fenka Františka. „Kdy klokan přiletí říkat nebudu, ani jestli čáp přinese holčičku, nebo chlapečka. Zaprvé to sami nevíme a zadruhé i kdyby, necháme si ten zázrak chvilku pro sebe,“ zmínila herečka.

Dojemné gratulace

Pod videem se kupí gratulace. Jak ze stran fanoušků, tak i od kolegů z branže: „A já už jsem Ti gratulovala, tak ještě Vám všem,“ napsala herečka Alice Bendová. „No ty bláho! Moc gratuluju a držím pěsti,“ přidala se herečka Michaela Maurerová „Nebude to za extra dlouho a heslo zní: nudu neznám! Tohle bude teprve párty. Takže se radujte s námi a buďme všichni hlavně zdraví,“ uzavřela Zahradnická.

Boj o Petra Vodičku z Jedné rodiny. Lenka Zahradnická a Cyril Dobrý prozradili detaily:

Sdílet

TOP články

Nejnovější