• Pořady
  • Jedna rodina
  • Tereza Kostková a Erika Stárková z Jedné rodiny by mohly otevřít skutečnou marmeládovnu

Tereza Kostková a Erika Stárková z Jedné rodiny by mohly otevřít skutečnou marmeládovnu

Petra se v Jedné rodině dostane do pořádného průšvihu. Po příjemném odpoledni s ochutnávkami domácích marmelád ji navštíví pracovnice inspekce – a není to proto, že by jí marmelády zachutnaly. Kdo jí pomůže z krize?

Petřino podnikání v Jedné rodině nakopne nová postava Markéty v podání Eriky Stárkové. Dodá jí odvahu, protože ženy by podle Stárkové měly držet při sobě: „Ženská energie v jakémkoli kolektivu je velmi důležitá,“ vysvětluje.

Podnikání Kostkové a Stárkové

Obě herečky si rozumí i mimo natáčení, a to dokonce natolik, že by si uměly představit společný byznys: „V pauzách mezi natáčením si spolu hodně povídáme. S takovým parťákem, jako je Tereza, bych klidně podnikala,“ usmívá se Stárková.

Ženy by se měly podporovat

Erika Stárková svou postavu popisuje jako moderní duši, která funguje v moderním světě. S tím také chce pomoci Petře. Má v úmyslu ji dostat do širšího povědomí i na internet. Je šokovaná, že Petra nemá webové stránky ani instagram.

Marmeládovna u Kostkových

Tereze Kostkové je podnikání s marmeládami velmi blízké. Během natáčení se totiž do přípravy marmelád zamilovala a věnuje se jim i ve volném čase. Ochutnávku dokonce přinesla na tiskovou konferenci televize Nova.

Jak to s marmeládovnou dopadne? Hlasujte v anketě.

​​​​Jedna rodina na Nově

Seriál Jedna rodina sledujte na Nově každé úterý ve 20:20. O týden dříve na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady