• Pořady
  • Jedna rodina
  • Tereza Kostková s hořící slivovicí! Hvězda Jedné rodiny dělá skutečně netradiční marmeládu

Tereza Kostková s hořící slivovicí! Hvězda Jedné rodiny dělá skutečně netradiční marmeládu

Herečka Tereza Kostková opět ukazuje, že umí zazářit nejen na jevišti a filmovém plátně, ale také za sporákem. Tentokrát se nám rozhodla představit svůj osobní recept na lahodnou meruňkovou marmeládu.

Tahle marmeláda si podmaní i ty nejnáročnější gurmány! Tereza Kostková se o recept podělila na Instagramu. Právě v těchto dnech je ten nejlepší čas na přípravu podobné delikatesy, neboť meruňková sezóna je v plném proudu. 

Recept na meruňkovou marmeládu

Meruňková marmeláda podle Terezy Kostkové prý chutná úžasně a její příprava není vůbec složitá. „Včera jsem dotočila předprázdninovou část v seriálu Jedna rodina, další až v září. Takže místo Petry Tejkalové už konečně můžu dělat marmelády a džemy já. Snad jsem se od ní za ten rok něco přiučila,“ napsala Tereza. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tereza Kostková (@terakost)

Vášeň Terezy Kostkové

„Z Moravy jsem si přivezla meruňky a od přátel domácí slivovičku. Ta byla potřeba hlavně v závěru pro takový trik, který by se zase na oplátku mohla ode mě učit Tejkalka,“ uvedla herečka a pokračovala: „Po klasickém postupu přípravy (já přidala ještě svůj domácí mátový sirup a skořici) a nalití do sklenic, se horká pochoutka zalije lžíci slivovice a zapálí, ještě hořící uzavře víčkem a oheň si vezme všechen přebytečný vzduch. Jupí sterilizace par excellence.“ Připravte si tedy vše potřebné a pusťte se do vaření letní pochoutky, která potěší nejen chuťové buňky, ale i duši. Děkujeme Tereze Kostkové za inspiraci. Je skvělé vidět, když slavné osobnosti sdílí s ostatními své vášně. 

Jedna rodina

Oblíbený seriál sledujte na Voyo!

Text vznikl s přispěním umělé inteligence.

nova.cz | Text vznikl s přispěním umělé inteligence
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady