Klára se začne sbližovat s Vágym! Kdo naopak přestane mít svůj vztah pod kontrolou?

I když vy jste za pavouka, sítě může splétat někdo úplně jiný. O tom se Karel (Tomáš Jeřábek) na vlastní kůži přesvědčí na školní halloweenské párty. Karel se pohádal s Petrou (Tereza Kostková) kvůli horám a nezdá se, že by měl nastat klid. Tak proč se neodreagovat na večírku, který pořádá kolegyně Nikola (Elizaveta Maximová)?

Problém je v tom, že každý od oslavy očekává něco úplně jiného. A ráno po akci tak bude pro Karla skutečně těžké. Na druhou stranu u jeho bývalé manželky Kláry (Zuzana Vejvodová) se možná blýská na lepší časy. Když se jí konečně podařilo prozřít a poslat pana Crhu ke všem čertům, bála se, že opět zůstane na vše sama. To se jí záhy potvrdilo, když se v noci ucpal odpad a ona musela urychleně sehnat někoho, kdo jí pomůže situaci vyřešit. Byl to nakonec Vágy (Miroslav Vladyka), který byl ochoten uprostřed noci přispěchat na pomoc. Sám neprožívá po vztahové stránce zrovna nejlepší období, takže má pro Kláru pochopení. Sladká odměna, kterou od ní dostal na oplátku, mu zachutnala natolik, že by se ji rád naučil sám upéct. Jak dopadne jeho první kulinářský počin?

Miroslav Vladyka
„Sladký mám rád, umím ho dobře jíst, ale neumím ho vyrábět. Vágy je na tom podobně,“ prozradil Miroslav Vladyka a nastínil, co dalšího má se svou postavou v Jedné rodině společného: „Já Vágyho v podstatě žiju, jsme si i celkem podobní. Akorát mi dají vždycky jiné montérky. Také se věnuji horolezení, takže ani natáčení ve výškách mi nedělá problém. Často tu visím někde na komíně nebo na okapu. Baví mě to. Nemůžeš nikam odejít, takže nic neprošvihneš.“ Vypadá to, že je Klára Vágymu sympatická. A možná dokonce víc než to. Jak se bude jejich vztah vyvíjet? A je možné, že měla Klára nového partnera celou dobu takřka přímo pod nosem?

Jedna rodina
Jedna rodina  |  FOTO:  TV Nova

Jedna rodina
Seriál sledujte vždy v úterý od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady