Jedna rodina míří za diváky! Kdy a kde se s herci můžete setkat?

Klára se jako matka samoživitelka potýká v Jedné rodině s celou řadou náročných situací. Přiznat, že nemá peníze, aby svým dětem pořídila boty nebo oblečení, pro ni bylo hodně náročné. Do podobné situace se bohužel dostane mnoho svobodných matek, a proto jsou mnohdy rády za jakoukoliv pomoc. Pokud chcete přispět i vy, přijďte v neděli 2. dubna do OC Letňany, kde se uskuteční akce Daruj oblečení správně.

Pojďme se spojit a pomoci tam, kde je to potřeba. Stejně jako herci z Jedné rodiny! Už tuhle neděli 2. dubna proběhne v OC Letňany sbírka oblečení, kterou pořádá Klub svobodných matek společně s obchodním centrem. Potkáte tam své oblíbené herce ze seriálu Jedna rodina, kteří nejenže přispějí svým oblečením, ale také se vým rádi podepíší na autogramiádě.

Pomozte samoživitelkám a samoživitelům

Situaci, kterou si v seriálu prožívá Klára (Zuzana Vejvodová), zažívá v reálném životě mnoho lidí, kteří ač dělají co můžou, zkrátka na to sami nestačí. A právě těm teď můžete pomoci i vy. Oblečení, které už nenosíte, může udělat ještě hodně parády a radosti. Právě třeba samoživitelkám a samoživitelům, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.

Kdy, kde a s kým se můžete setkat?

Charitativní sbírka Daruj oblečení správně bude probíhat u foodcourtu OC Letňany už od soboty 1. dubna, a to od 10 do 18 hodin. V neděli se navíc budete moci od 14 do 16 hodin setkat s herečkami a herci z Jedné rodiny. Těšit se můžete na Zuzanu Vejvodovou, Tomáše Jeřábka, Janu Paulovou, Denisu Biskupovou, Olivera Vyskočila a mnohé další. 

Daruj oblečení správně s Jednou rodinou
Daruj oblečení správně s Jednou rodinou  |  FOTO:  TV Nova

Čím přispět?

Protřiďte šatník a přijďte si užít odpoledne s doprovodným programem a hereckými hvězdami. Přinést můžete dámské, pánské i dětské oblečení. To si poté převezme nezisková organizace Klub svobodných matek a postará se o to, aby se dostalo k těm, kteří to nejvíce potřebují.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady