Stanislav Majer z Jedné rodiny má v autě strach. Jaká nepříjemná událost se mu stala?

Stanislav Majer coby Aleš Crha do Jedné rodiny vplul jako Klářin zachránce. Ve chvíli, kdy se Kláře rozbije auto, objeví se totiž uprostřed polí jako strážný anděl, který ji ze zoufalé situace zachrání. I herec nedávno zažil s autem velmi nepříjemné chvíle. Co se stalo?

Stanislav Majer přiznává, že do Klářiny rodiny vstoupí poměrně razantním způsobem. Pro děti možná až agresivním, čehož si nejde v seriálu nevšimnout. Kláru ale naprosto očaruje. Ještě aby ne, vytáhl ji totiž z pořádné šlamastiky, když jí pomohl s autem.

Karambol s autem

I herec má ale podobně nepříjemnou zkušenost. „Zrovna nedávno mi prasklo v celkem vysoké rychlosti na dálnici kolo. Pak jsem to tam musel měnit u krajnice na té dálnici, to byl nepříjemný pocit. Já v tom autě mám vlastně strach pořád. Furt si uvědomuju, jak strašně málo stačí a je velký problém a nemusí to být ani vaše vina,“ vysvětluje Majer.

Co má společného s Dominikem z Jedné rodiny?

Jednu dobu ale trávil na cestě hodně času. Především proto, že potřeboval mizet z města někam, kde bude mít svůj klid. A přestože v seriálu Jedna rodina s Dominikem (Adam Mišík) a Martinou (Denisa Biskupová) do kontaktu nepřijde, něco společného s nimi ve skutečném životě má. Před ruchem města se totiž nejčastěji uchyloval do maringotky.

Rychloakce s maringotkou

 „Naskytl se hrozně hezký prostor, hezké místo, kam ji umístit. Náhodou jsem maringotku našel někde na internetu a rychle jsem ji koupil. Od momentu, kdy mě napadlo, že bych potřeboval někam pravidelně mizet z města, to trvalo asi čtyři dny a stalo se to. Takže rychloakce a slouží dodnes. Už tam nejezdím tolik, ale furt tam je a furt je to nádherný,“ dodává Majer.

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady