Filip Blažek už neoslňuje kudrnami. Jak se herec proměnil z prince na taťku od rodiny?

Z pohádkového prince je taťka od rodiny. Touto jedinou větou lze popsat proměnu herce Filipa Blažka, který se nyní objeví v seriálu Jedna rodina.

Otec od rodiny. Tak právě tak popsal roli Filipa v seriálu Jedna rodina herec Filip Blažek. „Je to klasický táta. Rozvedený, s novou manželkou. Takový milý drsňák,“ pokračuje v popisu role. Více se dozvíte ve videu.

Filip Blažek

Oblíbeného herce určitě znáte například z pohádky Nesmrtelná teta. Ta je ale z roku 1993. „Konstantně od čtyřicítky se mi chce plakat, nějak se s tím nemůžu srovnat. Pořád doufám, že to přijde a budu si ten věk užívat,“ řekl pro Blesk.cz jak se smiřuje s tím, že se mu pomalu blíží padesátka. Herec si uvědomuje, že musí pomalu přibrzdit. „Když natáčíte a do toho hrajete divadlo, je to opravdu zběsilé tempo, a přeci jen – člověk pomalu stárne a já už to na sobě cítím. Do pěti let bych rád zatáhl za ruční brzdu a trochu zvolnil,“ řekl v tomtéž rozhovoru pro Blesk tv MAGAZÍN v roce 2018.

Jak se i před padesátkou udržovat v kondici?

„Chce to sportovat a neztrácet naději. Ten sport odplaví všechny špatný myšlenky. Zjistil jsem, že spousta vrstevníků bere různé prášky. Když neberou prášky, chlastaj. Každý má nějaké takové úskoky někam. Přitom ten sport fakt hodně pomáhá, si myslím. (...) Taková ta občasná delší abstinence taky prospívá. Pak je samozřejmě dobrý mít rodinu, která tě drží nad vodou. To je podle mě jediný kvalitní smysl v životě. A pak mít spoustu koníčků," řekl před časem Blažek pro časopis Sedmička.

​Nový rodinný komediální seriál Jedna rodina můžete sledovat od 3. ledna na TV Nova. Nebo o týden dříve na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady