• Pořady
  • Iveta
  • Ondřej Brzobohatý se bude ženit! Kvůli Daniele Písařovicové následně porušil jednu zásadu

Ondřej Brzobohatý se bude ženit! Kvůli Daniele Písařovicové následně porušil jednu zásadu

Láska hory přenáší. Nebo je přenáší Daniela? Ondřej Brzobohatý ještě nedávno prožíval těžké období. Po rozvodu se ale u něj blýská na lepší časy. Nyní se zasnoubil s Danielou Písařovicovou. Jakou zásadu následně porušil?

Populární skladatel a herec Ondřej Brzobohatý nedávno sdílel z Malediv jednu novinku. Nikdo ovšem netušil, že oznamuje zasnoubení. Až nedávno vyšlo najevo, že diamant, který se třpytí jeho partnerce Daniele Písařovicové na ruce, je právě z této dovolené.  

Porušení zásady

Ondřej často nesdílí na sociálních sítích osobní záležitosti. Nyní je ale všechno jinak: „Porušuji zásadu sdílet svůj osobní život na IG. A to z čiré radosti z životního štěstí, které přeju úplně všem. Milujte se! Stojí to sakra za to!“ V tu chvíli ale ještě nikdo netušil, o jak významný okamžik se jedná...

Někteří zasvěcení věděli

Je pravděpodobné, že nejbližší okolí páru moc dobře vědělo, o co jde. Zamilované dvojici totiž mnozí posílali srdíčka. Mezi nimi byli například Vašek Noid Bárta, Martina Pártlová nebo Andrea Bezděková. Tereza Brodská dokonce posílala pusy: „Tak mooooc ti to Ondro přeju. Pusuuuuuuuuuuuu.“ Daniela Písařovicová ovšem na sobě nadala nic znát a vtipně glosovala pouze společnou dovolenou: „No to je taky dost, zes me nekam vyvez…“

​​​Diamant místo slibů  

Daniela a Ondřej se nedávno pochlubili společnou fotografií, na které se na ruce moderátorce netřpytí nic jiného než velký prsten. A na něm diamant. Pro Ondřeje už se bude jednat o třetí svatbu, zatímco Daniela se vdává poprvé. Snoubencům gratulujeme a čekáme, čím všechny překvapí na příští dovolené.

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová.
Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová.  |  FOTO:  Profimedia

Iveta

​Pokud si chcete připomenout, jak Ondřej ztvárnil Ladislava Štaidla, podívejte se na minisérii Iveta. Všechny díly jsou dostupné na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady