Iveta, Whitney, Amy i Karel: Příběhy slavných, které najdete na Voyo

Celou minisérii Iveta najdete už teď na Voyo. A s ní i mnoho vydařených dokumentárních i hraných snímků, které nahlédnou pod pokličku sladké i trpké chuti slávy. Jaké jsou nejlepší tituly, kterými si můžete zpříjemnit nejen filmový víkend? Podívejte se na náš žebříček!

1. AMY

Film ověnčený několika oceněními, včetně Oscara za nejlepší celovečerní dokument, vypráví příběh talentované zpěvačky Amy Winehouse, která zemřela na otravu alkoholem v pouhých 27 letech. Za celou dobu vidíme Amy pouze skrze záznam kamer, od těch domácích pořízených s rodinou a kamarády až po notoricky známé záběry paparazzi. Diváci mohou sledovat, jak se z vtipné, inteligentní a nadané mladé ženy stává zničený člověk zmítaný vlastními démony i celosvětovou slávou. 

FOTO:  TV Nova

​​Režisérovi Asifu Kapadiaovi se podařilo ukázat zpěvačku ve zcela novém světle a odhalit, že Amy byla především člověk z masa a kostí. I když rodina souhlasila s natáčením a poskytla i domácí záběry, po projekci filmu se především otec Amy proti snímku ostře vyhradil. Sám totiž v dokumentu není vykreslen v příznivém světle. 

2. BRITNEY SPEARS: OSVOBOĎTE BRITNEY A ŽIVOT POD DOHLEDEM 

Hnutí #FreeBritney zahýbalo nejen světem popkultury, ale umožnilo Britney Spears, aby se po dlouhých 11 letech vymanila z opatrovnictví svého otce Jamese Spearse. Ten měl i přes částečnou absenci v její výchově absolutní kontrolu nad jejími financemi i osobním životem. Dokument sleduje vzestup odhodlané mladé umělkyně, která však nedokázala ustát obrovskou slávu a před kamerami i veřejností se psychicky zhroutila. 

FOTO:  TV Nova

​​​Film vám dá nahlédnout nejen na začátky celosvětové superhvězdy, ale i na komplikovaný vztah s otcem, tlak médií i nevhodné chování televizních moderátorů, kteří ji už jako náctiletou zahrnovali nevhodnými dotazy. Na Voyo nyní najdete tyto snímky: Osvoboďte Britney a Život pod dohledem.

3. WHITNEY HOUSTON

Měla vše – krásu, slávu i talent, který se rodí jednou za několik desítek let. To ovšem Whitney Houston nezabránilo, aby padla na samotné dno drogové závislosti. Snímek britského režiséra nám však v dokumentu ukáže zcela jiný pohled na známou zpěvačku a odhalí i šokující trauma. Odhalte i vy utajený příběh globální superstar, který je aktuálně ke zhlédnutí na Voyo.

FOTO:  TV Nova

4. KAREL

Režisérka Olga Malířová Špátová strávila s Karlem Gottem a jeho rodinou celý rok. Mistr ji pustil neuvěřitelně blízko, a tak fanoušci mohou kromě archivních záběrů z vystoupení nahlédnout také do hodnocení ve škole, zpívání s jeho dcerou i vyšetření v nemocnici v době, kdy už mu příliš času nezbývalo. I to je jeden z důvodů, proč dokument působí lehce, s nadhledem i citem, který u Karla Gotta umocňuje jeho milující rodina.

FOTO:  TV Nova

​Na Voyo nyní můžete sledovat hned dva snímky – dokument Karel i Karel Special, který vám ukáže doposud nezveřejněné záběry z mistrova soukromí.

5. IVETA

Cestu úspěchu, talentu i nevšedního kouzla, kterým Iveta Bartošová uhranula celé Československo, můžete sledovat pouze na Voyo. Minisérie sleduje oblíbenou zpěvačku od jejího dětství, prvních úspěchů až po komplikované soužití s jejím hudebním partnerem Petrem Sepešim. Jak se vyvine jejich vztah? Vše se dozvíte již nyní na Voyo!

FOTO:  TV Nova

Minisérii Iveta z dílny Voyo Originál sledujte už teď na Voyo. Na Nova Plus pak najdete bonusy a ukázky. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady