Zlomilo mě, když jsem ho viděl. Artur Štaidl k filmové proměně Ondřeje Brzobohatého v Ladislava Štaidla

Minisérie Iveta z dílny Voyo Originál vypráví nejen o kariérních začátcích popové princezny Ivety Bartošové, ale také o jejích osudových mužích. Působivý děj se točí kolem první lásky Petra Sepéšiho, ale také kolem otce jediného syna Artura, Ladislava Štaidla. Sám Artur Štaidl byl po premiéře překvapený, co se o vztahu svých rodičů dozvěděl.

„Příběh jejich seznámení jsem neznal. Co já pamatuju, už spolu nežili, takže se o sobě navzájem ani moc nebavili,“ svěřil nám v exkluzivním rozhovoru po premiéře.

Postavu Ivety Bartošové ztvárnila talentovaná herečka Anna Fialová. „Vidím tam podobné výrazy obličeje a jsem opravdu překvapený z toho, jakým způsobem to zahrála a zazpívala, klobouk dolů,“ chválí obsazení Artur.

Nejvíc jej šokovala podobnost otce Ladislava Štaidla a jeho seriálového představitele Ondřeje Gregora Brzobohatého. „Moment, kdy jsem viděl pana Brzobohatého v roli táty, mě úplně zlomil. V jeden moment jsem tomu nevěřil, úžasná podoba,“ oceňuje práci maskérů.

Není divu, že slavnostní premiéru doprovázely silné emoce. Rodinu zastupovala také zpěvaččina sestra Ivana, kterou ztvárnila herečka Eliška Křenková. Artur prozradil, že teta neudržela slzy, on sám měl taky na krajíčku.

Minisérii Iveta z dílny Voyo Originál sledujte už teď na Voyo. Na Nova Plus pak najdete bonusy a ukázky. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady