Rosie v Hell’s Kitchen zpytovala svědomí. Emě se omluvila přede všemi

Nejen vařit spolu, ale i bydlet. Soutěžící Hell's Kitchen to mají náročné. Každodenně bojují s enormním tlakem v kuchyni, ale pak spolu ještě musí žít. V těchto náročných podmínkách pak dochází k vyhroceným situacím. V jedné z nich se Ema a Rosie nepohodly kvůli orientaci. Po konfliktu a nominacích na vypadnutí ale nakonec Rosie zpytovala svědomí a omluvila se. 

Zajímá vás, jak to na ubytování vypadá? Byli jsme u toho sledujte prohlídku.

Kdo nakonec opustil pekelnou kuchyň? Vypadlíci byli tentokrát dva.

Záběry, které se neobjevily ve vysílání, sledujte pravidelně na nova.cz. 

Hell's Kitchen sledujte každou středu ve 20:20 na Nově a o den dříve na Voyo.

Evropská tvorba