Celý díl
Simona se na Farmě ptá Filipa, jaké je znamení. Sama je Kozoroh, zatímco Filip přizná, že je Beran. Zajímá ho, jestli je mezi ostatními ještě někdo stejného znamení, ale dozví se, že není. Martina mezitím říká, že nejhorší zkušenosti má se Štíry, protože ji prý vždycky podrazili. U jídla se tak rozjede velká debata o astrologii.
Více o Farmě Česko najdete na nova.cz:
Drama na Farmě: S Karimou si nerozumíme už od začátku, říká Adéla.



