Z Karlíka z továrny vyrostl pořádný krasavec! Místo výroby čokolády zachraňuje životy

Herec Freddie Highmore si získal srdce diváků jako roztomilý Karlík, který se díky zlatému kupónu mohl podívat do legendární továrny na čokoládu pod vedením Willyho Wonky v podání Johnnyho Deppa. Už pár let fanoušci herce vídají v seriálu Dobrý doktor, který můžete sledovat na stanici Nova Lady. Na co se můžete těšit? A co ze svého soukromí se rozhodl herec neprozradit?

Kromě Karlíka se Highmore objevil ve filmu Hledání Země Nezemě opět po boku Johnnyho Deppa, v Dobrém ročníku s Russellem Crowem, v Melodii mého srdce nebo v Kronice rodu Spiderwicků. Jeho talent mu vynesl hned několik ocenění. Z roztomilého klučíka vyrostl v pohledného muže, který se začal objevovat po boku známých hereček.

FOTO:  Warner Bros / Profimedia.cz

​Vztah měl mít například se Sarah Bolgerovou, Abigail Breslinovou nebo Dakotou Fanningovou. Jeho srdce si však získala jiná žena. V září totiž herec přiznal, že se tajně oženil. Řekl, že je šťastný, ale totožnost své ženy neprozradil. Jen potvrdil, že je jeho manželka Britka.

Od roku 2017 se herec objevuje v seriálu Dobrý doktor, který mohou diváci sledovat na nové stanici Nova Lady. Highmore ztvárňuje mladého chirurga s autismem se syndromem učence. Díky své diagnóze se stává výjimečným doktorem, který zachraňuje životy v prestižní nemocnici.

FOTO:  Warner Bros / Profimedia.cz

​Těšit se můžete také na herce Hilla Harpera, který je známý rolí Sheldona Hawkese ze seriálu Kriminálka New York. Dále na Richarda Schiffa, který se objevil ve filmu Ztracený svět: Jurský park a v seriálu Západní křídlo, nebo na herečku Antonii Thomasovou, kterou mohli diváci vidět v seriálu Misfits: Zmetci či v sitcomu Lovesick

Seriál Dobrý doktor můžete sledovat na Nova Lady, kam brzy dorazí pátá série! Po odvysílání najdete díly na webu nova.cz.

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady