Do posledního sousta: TV Nova startuje nový kuchařský online pořad!

TV Nova přichází s novým online pořadem, ve kterém se vystřídají bývalí účastníci pořadu Masterchef. Divákům na svých receptech ukážou, jak využít zbytky z vaření. Pořad Do posledního sousta bude dostupný na stránkách Nova Plus a také na sociálních sítích TV Nova. Celkem na diváky čeká deset receptů s deseti kuchaři.

Každý z kuchařů vypráví příběh svého jídla. Popisují, v jaké situaci recepty vznikaly – od potřeby co nejrychleji nakrmit hladové dětské krky, až po návštěvy exotických zemí.

Jako první představí svůj recept Roman Staša. Vzpomíná, jak u něj vždy o víkendu zůstaly zbytky z oběda, a inspiruje diváky, jak se zbytky naložit dál, připravit z nich lahodný pokrm a nic nevyhodit. „Moje máma většinou pekla taková dlouhotáhlá jídla. Víkendový oběd vždy vypadal hodně bohatě, a proto nám toho pak ještě poměrně dost zbylo. Z jedné takové krásné pečené sobotní kýty jsem udělal supr nedělní svačinu pro dospívajícího hokejistu,“ prozradil Roman, který měl v dětství nastartovanou hokejovou kariéru.

Další známé tváře, na které se mohou diváci těšit, jsou Iva Sarauerová, Jan Vorel, Lea Skálová, Viki Hrazdílková, Eva Tomečková, Miroslav Polák, Oliver Pape, Zdeněk Rajniš zvaný Dědek či Chili Ta Thuy, kterou diváci mohou nyní vidět i v pořadu Superstar.

„Do posledního sousta je skvělý formát, který nechá nahlédnout do soukromých kuchařek bývalých soutěžících Masterchefa, a zároveň naplňuje naši snahu inspirovat diváky k vaření, které je šetrné k planetě i jejich peněženkám,“ říká Hana de Goeij, vedoucí udržitelného natáčení a obsahu TV Nova.

Jednotlivé díly budou každý týden zveřejňovány na webu Nova Plus a také na sociálních sítích TV Nova. Na obrazovkách TV Nova se mohou diváci na pořad Do posledního sousta podívat od 30. 10. vždy v sobotu před pořadem Koření.

Nové díly pořadu Do posledního sousta mohou diváci očekávat vždy ve čtvrtek. První díl s Romanem Stašou je již k dispozici zde.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady