• Pořady
  • Comeback
  • VELKÁ ANKETA: Který sitcom je vůbec nejlepší? HLASUJTE!

VELKÁ ANKETA: Který sitcom je vůbec nejlepší? HLASUJTE!

VELKÁ ANKETA: Který sitcom je vůbec nejlepší? HLASUJTE!

Seriálů a sitcomů je nezpočet, ale jsou klasiky, které se vryly všem do paměti. Připomeňte si oblíbené hrdiny, se kterými jste se tolikrát nasmáli.

Přátelé

Kultovní seriál z devadesátých let zná úplně každý. Šestice kamarádů Joye, Monika, Chandler, Phoebe, Rachel a Ross žijí v New Yorku a prožívají společně každodenní radosti a strasti. Postupem času dokonce vytvoří dva zamilované páry a pořídí si děti.
 

V cenami ověnčeném seriálu se vystřídala celá spousta známých herců, Bradem Pittem počínaje a Brucem Willisem nebo Julií Roberts konče. Poslední díl sledovalo přes 50 miliónů Američanů.


Comeback

Drsným humorem se vyznačuje původní český sitcom Comeback sledující rodinu dříve slavného zpěváka Tomáše Pacovského, který s bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu. Všechny postavy včetně dvojčat Lexy a Saši jsou vtipné, ale Ozzák v podání Martina Dejdara naprosto exceluje.


Dva a půl chlapa

Americký seriál postavený na ironickém humoru Charlieho Sheena si získal neskutečnou popularitu. Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu se naruší, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám, má osmiletého syna Jakea, který dá Charliemu pořádně zabrat... Od deváté série (po seriálové smrti Charlieho) hraje hlavního hrdinu Ashton Kutcher.




 


Krok za krokem

Rodinný seriál sleduje život Franka Lamberta, rozvedeného majitele stavební firmy, kterému byly po rozvodu do péče svěřeny jeho tři děti a Carol Fosterové, vdovy, která má taktéž tři děti a pracuje jako kadeřnice. Oba se setkají na dovolené na Jamajce, kde se rovnou vezmou. Jejich děti to nesou dost nelibě a navzájem se nenávidí. Takže po sestěhování obou rodin není o zábavné situace nouze.


Helena

Sitcom Helena, v němž ztvárňuje hlavní představilku Sandra Pogodová, ukazuje ženu středního věku, jak se s optimismem vyrovnává s radostmi i strastmi rodinného života. Jelikož Helena chodí do práce a stará se o své tři děti, občas se stane, že už s nadhledem vzniklé situace řešit nedokáže.


Kutil Tim

Střelený otec a vášnivý kutil Tim Taylor je zamilovaný do svého nářadí a neustále chce doma něco zvelebovat. V místní televizi má dokonce svůj vlastní pořad, ale to neznamená, že je zručný a šikovný. Kolikrát jeho snažení skončí katastrofou. K tomu má tři vzájemně se šikanující syny a manželku, která se rozhodla vrátit do práce. A tak se doma všechno hroutí...


2 $ocky

Caroline a Max pracují jako servírky v jednom baru. Caroline bývala velmi bohatá, ale poté, co jejího otce zavřeli za podvody, přišla o svůj svěřenecký fond a je na mizině. To Max třela bídu s nouzí vždycky. Caroline dostane nápad, jak by si mohly obě dívky přivydělat - budou prodávat dortíky, které Max peče. Brzy se z obou servírek stávají kamarádky a začínají podnikat. Chtějí si otevřít vlastní cukrárnu, ale k tomu všemu jim chybí dostatek hotovosti, aby měly kapitál do začátku.


Ženatý se závazky

Al Bunda je celkem roztomilý chlapík. Má kousavou manželku Peggy, nadrženého syna Buda a hloupou ale krásnou a promiskuitní dceru Kelly. Bývalý hráč amerického fotbalu nyní dělá podřadnou práci prodavače bot, má pleš a tuší, že si z něj zbytek rodiny dělá jen legraci. Z jeho všedního a pochmurného života ho vytáhne jen jeho oblíbený televizní program. Většina epizod se soustřeďuje na Ala, jeho neschopnost a neštěstí.

Galerie

Který z výše uvedených seriálů se nejvíce líbí vám? Hlasujte!

 

Oficiální zdroj
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Comeback

Články k pořadu Comeback

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady