ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU: Co jste nevěděli o filmu, který se pyšní jednou z nejlepších erotických filmových scén?

ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU: Co jste nevěděli o filmu, který se pyšní jednou z nejlepších erotických filmových scén?
Zdroj: oficiální zdroj

Účastníci zájezdu se vydali do slunného Chorvatska užívat si tepla a sluníčka. Zní to jako krásná idylka, ale během natáčení tomu tak nebylo. Co všechno se odehrálo a proč se herci třásli zimou? Tyhle zajímavosti vás rozhodně překvapí!

Snímek Účastníci zájezdu je právem označován za jednu z nejlepších českých komedií posledních let. Příběh typických českých turistů, kteří se autobusem vydávají na dovolenou do Chorvatska, si v kinech nenechalo ujít na 790 tisíc diváků

Skvělé zpracování, humorné scény a hvězdné obsazení však není tím jediným, co film proslavilo. Herečka Kristina Leichtová, pro kterou byla Denisa její druhou rolí v celovečerním snímku, na sebe rázně upozornila. 

FOTO:  TV Nova

Plážová scéna, kdy si její postava při opalování sundá vrchní díl plavek, je řazena mezi nejlepší české erotické scény!

Role v komedii Účastníci zájezdu byla pro Kristýnu jakýmsi odrazovým můstkem. Následovala spousta filmových i divadelních rolí, z nichž určitě stojí za zmínku postava Ivy v divácky oblíbeném seriálu Comeback. 

FOTO:  TV Nova

– I přesto, že se ve snímku herci opalovali, plavali v moři a potápěli, ve skutečnosti museli čelit chladnému počasí a teplota moře dokonce dosahovala pouhých 13 stupňů.

– Adrian Jastraban coby Oskar a Jaromír Nosek alias Ignác ztvárnili ve filmu homosexuální pár. Pánové museli kvůli roli řadu let na ulici čelit posměškům a narážkám, a dokonce jim od ctitelů přicházely různé zamilované dopisy!

– Nejnáročnější scény se odehrávaly v autobuse. Sedadla se totiž musela různě vyndávat a nandávat a to proto, aby se udělal prostor pro kameru. A navíc tyto scény probíhaly za jízdy, takže kvůli několika záběrům se jezdilo mezi Brnem a Prahou třeba celou noc.

– Natáčení v Itálii bylo hodně komplikované, a to z toho důvodu, že herci kromě natáčení hráli paralelně i na českých divadelních scénách, takže jim nezbývalo nic jiného než po skupinkách dojíždět autem. Nejhůř na tom byl Bohumil Klepl alias otec Jolany. Ten v době natáčení současně hrál v cca 15 různých představeních. Nakonec to dopadlo tak, že ráno sedl do auta, kde ho štáb dopravil do Itálie, natočil pár scén a odpoledne už musel jet zpátky do Prahy, protože večer hrál v divadle!

Galerie

– Hektické cestování se bohužel neobešlo bez nehody. Při jedné cestě do Itálie se hercům pokazilo auto, a tak museli zůstat přibližně sedm hodin v Rakousku a zbylí herci na ně museli čekat, protože se zrovna natáčela hromadná scéna.

– Postava Ladislava Ondřeje trpí ve filmu skutečně existující poruchou močení zvanou Paruréza. Pravou příčinou problému však není homosexuální orientaci, jak bylo ve filmu řečeno.

– Ústřední píseň "Nevinná" zpívá David Kraus, který byl také účastníkem první řady oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

 

Film Účastníci zájezdu můžete sledovat ve středu 25. října od 20:00 na Nova Cinema!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Oblíbené BOBULE: Odhalená sexy Voříšková! A CHYBY, kterých jste si nevšimli

Roztomilá blondýnka: Poznáte ji? Dnes je z ní jedna z nejžádanějších žen světa!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Comeback

Články k pořadu Comeback

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady