Kterou seriálovou blondýnu máte nějraději? HLASUJTE!

Kterou seriálovou blondýnu máte nějraději? HLASUJTE!
Zdroj: TV Nova

V oblíbených nováckých seriálech se to blondýnkami jen hemží! Tady je několik nejvýraznějších z nich. Kterou z nich máte nejraději?

Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2, Gympl s (r)učením omezeným nebo třeba Comeback. Ve všech těchto nováckých seriálech hrají blondýny. Kterou z nich máte nejraději? Bude to svérázná Marcelka z Comebacku nebo třeba Tereza z Ulice?

 

ULICE

Gábina Pumrová
– na gymnáziu se Gábina zamilovala do učitele tělocviku Hynka, se kterým otěhotněla. Tihle dva už spolu sice nejsou, ale vychovávají syna Šimona. Sympatická blondýnka se nyní prosazuje v módě. Její modely začínají být čím dál více oblíbené. Dokonce už měla úspěšnou módní přehlídku.

FOTO:  TV Nova

Tereza Jordánová – Tereza má dvojče Matěje, se kterým ještě spolu s dalším kolegou ze školy bydlí. Tahle blondýnka už si prošla nejedním vztahem, stále ale hledá toho pravého. Učí ve škole český jazyk a mezi žáky je velmi oblíbená pro svůj lidský přístup.

FOTO:  TV Nova

 

Lenka Hejlová – manželka Jardy Hejla, se kterým si jednu dobu procházeli nelehkým obdobím. Nakonec se ale přeci jen vzali a teď spolu vychovávají dvě děti a žijí v rodinném domku za Prahou. Lenka je původem učitelka.

FOTO:  TV Nova

Speciál Ulice: Jak to všechno začalo, tedy první díly Ulice, můžete sledovat po celé léto ZDE.

 


POLICIE MODRAVA

Lucie Krásenská
– policistka, která hned v prvním díle krimi seriálu policie Modrava sehrála erotickou scénku v autě, ve které svého manžela podvedla s kolegou Jájou Krásným. Lucie je ale týmovou hráčkou a spolu s kolegy si umí poradit i s těmi nejtěžšími případy.


Všechny díly Policie Modrava najdete po celé léto zdarma ke zhlédnutí ZDE.

 

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

Alena Rytířová
– nová naděje pro Čestmíra Mázla, nová láska, nová partnerka pro život. Alena je doktorka a pracuje v kamenické nemocnici. S bývalým manželem Karlem, který jí teď opět zasahuje do života, má dceru.

FOTO:  Archiv TV Nova

Andrea Hanáková – dlouho trvalo, než se Andrea a Petr Hanákovi dali dohromady a vzali se. Jenže život jim do cesty staví neustále nějaké překážky. Momentálně je Andrea na zdravotnické misi, která přišla v pravou chvíli. Petr Hanák ji totiž podvedl s bláznivou Šárkou – a to je pro Andreu velká zrada.

FOTO:  Nova.cz

Chcete si připomenout začátky Ordinace? Po celé léto najdete první díly ZDE.

 

POJIŠŤOVNA ŠTĚSTÍ

Dagmar Krásová
– bývalá manželka ředitele pojišťovny Tomáše Krause, se kterým má dceru Karolínu. Když ale Tomáš přišel na její nevěru s kolegou Francim, byl vztahu i rodinnému životu konec. Dagmar se ale po čase změnila, potkala zámožného podnikatele Jiřího Krásu, se kterým začali renovovat zámeček Grácii.

Karolína Krausová – dcera Dagmar, která se v dospívání natropila hloupostí. Dokonce si začala románek s Franzim, kvůli kterému se rozpadl vztah jejích rodičů!

FOTO:  TV Nova

Edina Krásová – krásná a sympatická dcera Jiřího Krásy už jen doplňuje trojici zmíněných žen. Dlouhou dobu studovala v zahraničí, aby se pak zamilovala do Ondry, syna Aničky Krausové.

FOTO:  TV Nova

 

 

GYMPL S (R)UČENÍM OMEZENÝM

Eva Lenerová
– přísná ředitelka gymnázia, která pro ostré slovo nešla daleko. Vedle milujícího manžela měla románek s ne příliš chytrým telocvikářem.

FOTO:  Nova.cz

 

COMEBACK

Marcelka
– prodavačka v obchodě s hudbou, která neodmyslitelně patří k Tomáši Pacovskému alias Pacimu a Ozákovi! Bez ní by Comeback prostě nebyl fenoménem, jakým je.


Celé díly Comebacku po odvysílání v televizi najdete ZDE!
 

ČTĚTE TAKÉ:

VZPOMÍNÁME: 11 nejemotivnějších seriálových úmrtí! Která postava vám chybí nejvíce? HLASUJTE!

VÁŠNIVÉ POLIBKY A CHVÍLE PLNÉ VZRUŠENÍ: Sestřih deseti nejlepších seriálových líbacích scén!

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Comeback

Články k pořadu Comeback

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady