• Pořady
  • Comeback
  • LÉTO NA NOVĚ: Na co se můžete těšit? Oblíbené filmy, zpravodajské relace i legendární seriály!

LÉTO NA NOVĚ: Na co se můžete těšit? Oblíbené filmy, zpravodajské relace i legendární seriály!

LÉTO NA NOVĚ: Na co se můžete těšit? Oblíbené filmy, zpravodajské relace i legendární seriály!
Zdroj: TV Nova

Skupina Nova si na léto připravila atraktivní program s českými a zahraničními filmy i oblíbenými seriály a pořady české i světové tvorby. Které oblíbené seriály se vrátí na obrazovku?

Na obrazovku TV Nova se během léta vrátí například populární Hospoda, legendární Comeback nebo český sitkom Helena. Diváci se mohou těšit na premiérové díly seriálu Drazí sousedé nebo soutěžní show Chcete být Milionářem? Během letních měsíců bude také pokračovat pravidelný zpravodajský servis.

 
Jarní sezóna pomalu končí a TV Nova vstupuje do sezóny letní. Od 26. června startují seriálové podvečery. Ty budou od pondělí do pátku patřit premiérovým dílům seriálu Drazí sousedé, sitkomu Helena a oblíbenému seriálu Hospoda. Ve večerních hodinách se na obrazovku s dvojitými díly vrátí Kriminálka Anděl, český sitkom Comeback nebo retro seriály Dynastie Nováků a Návštěvníci. Atraktivní večerní program TV Nova ve středu doplní premiérové díly soutěžní show Chcete být Milionářem? s Markem Vašutem.
FOTO:  TV Nova
 
Filmoví fanoušci se na TV Nova mohou každý pátek těšit na snímky z české tvorby jako Jak se krotí krokodýli, Ať žijí duchové, Pohádkář, Doktor od jezera hrochů, Román pro muže, U mě dobrý, Bobule nebo Román pro ženy. V premiéře se představí dokument Aldabra: Byl jednou jeden ostrov. Ze zahraniční kinematografie TV Nova přinese Dannyho parťáky, Křižovatku smrti, Avengers, Thora a Strážce Galaxie. Romantiky potěší filmové zpracování Sexu ve městě a mnoho dalšího.
FOTO:  Oficiální zdroj
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
TO MUSÍTE VIDĚT: Majestátní koncert Slzy a Marka Ztraceného ve Snídani s Novou!

TI BYLI ROZTOMILÍ: Těmto klučinům dnes leží Hollywood u nohou! Poznáte hvězdy filmu zamlada?

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Comeback

Články k pořadu Comeback

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady