• Pořady
  • Bachelor
  • Sedmá epizoda Bachelora: Ženské zbraně i sladká pomsta

Sedmá epizoda Bachelora: Ženské zbraně i sladká pomsta

Slzy kvůli tomu, že se Kristy nevrátila na vilu. Žhavá pool party, během které jely ženské zbraně na maximum. I bílá růže v akci. Co všechno přinesla sedmá epizoda Bachelora?

Sedmý díl Bachelora byl pořádně žhavý. Některé dívky naplno použily své ženské zbraně. Jiné zase ukuly ďábelský plán. To nejzásadnější najdete v následujícím článku.

Sbalte Kristy

Hned na úvod epizody přišla nemilosrdná zpráva. Dívky musely na pokyn Zorky sbalit věci Kristy, která se nevrátila z rande a v Bachelorovi končí. To vyvolalo doslova vodopád slz.

Dívky z Bachelora o konci Kristy: Její odchod každému nesedl:

​Pool party

Část dívek vyhrála možnost strávit s Bachelory den u bazénu. Některé vsadily na ženské zbraně. Pořádný flirt rozjela hlavně Marta. U Martina tím zabodovala, ostatním růžičkám to ale dvakrát po chuti nebylo.

Marta sváděla Bachelora na pool party: Nenechám toho:

​Služky

Dívky, které zůstaly na vile, to ale šťastnějším růžičkám pořádně osolily. Upletly na ně ďábelskou pomstu a udělaly z druhé skupiny dívek své služebnice.

Pomsta v Bachelorovi: Dívky přišly s ďábelským plánem:

​Bílá růže v akci

V samotném závěru zmizí z vily Nikola... A moudří už vědí, kam s bílou růží v ruce vyrazila.

Využije Nikola v Bachelorovi bílou růži? Tohle s ní může získat:

Druhou řadu Bachelora sledujte každé úterý a středu na Oneplay.

Sdílet

TOP články

Nejnovější