Denisa z Bachelora oznámila, že se v sobotu vdala. A to s přítelem Milanem, se kterým čeká i syna.
Denisa, která spolu s 17 dívkami bojovala o srdce Jana v Bachelorovi, si svého prince už našla. Spolu s přítelem nejprve oznámili těhotenství a teď i sňatek.
Kouzelný moment si pár chtěl užít v soukromí a klidu. Proto svatbu pojal pouze v rodinném kruhu. „Mám tolik přátel. Tak různorodých a názorově odlišných, že kdyby si začali vyměňovat pohledy na svět, mohla by se strhnout válka, vedle které by druhá světová vypadala jako školní besídka. Takže jsem nakonec zvolil rodinný kruh,“ napsal na své sociální sítě Milan, manžel Denisy.
Denisa tedy bude brzy maminkou. O pohlaví miminka se ale nezmínila. Její manžel Milan nicméně oznámil, že bude mít následovníka. „Nebojte, druhá šance přijde, až se narodí můj syn. Malý Junior. Satan. Démon. Vládce pekel. Můj následovník, dědic jména i impéria. A to už bude jiná oslava, na tu budete mít pozvánku všichni,“ oznámil Milan i s omluvou, že svatba proběhla jen v rodinném kruhu.
Denisa se do povědomí veřejnosti dostala v romantické reality show Bachelor, kde se stala výraznou účastnicí. Celou její cestu můžete zpětně sledovat na Oneplay.
Zobrazit příspěvek na Instagramu